kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kız asıl sen cevapvermedin kaç tane cevap yazdım küstünmü seni hatırladım diye yazdıklareımızı gözden gecir bak görürsün sana ne kadar cevap yazmışım

kızlar dövüşmeyin
tanışın kaynaşın kardeş kardeş

iYİYİM SAĞOLUN SİZ NASILSINIZEVET HAVALAR ÇOK SICAK

bende iyiyim bugün ütü yaptım perde örtüler peçeteler falan daha cok yandım Allah bağışlasın canım 2 yaşındamı çcuklar ikizmi allah yardımcın olsun benim oglum da 3 yaşında

kız asıl sen cevapvermedin kaç tane cevap yazdım küstünmü seni hatırladım diye yazdıklareımızı gözden gecir bak görürsün sana ne kadar cevap yazmışım

ya ben geçmişi okumayı sevmiyom bugun baktım bana şiir yazan kimdi diye senmişsin şaşırdım ben sana niye küsim ki ben her yazana cevp vermeye çalişıyom hemde gördügün gibi bide destan yazarak yani hedef 24 binnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ikiz alnma hee

oda ne demek kız.........

bende iyiyim bugün ütü yaptım perde örtüler peçeteler falan daha cok yandım Allah bağışlasın canım 2 yaşındamı çcuklar ikizmi allah yardımcın olsun benim oglum da 3 yaşında

Ellerine sağlıkyok canım ikizler 8 yaşında ,oğlum 2 yaşında
rabbim senin yavrunuda sana bağışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…