kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bana lafları batıyor yaa tahamül sınırlarımı zorluyor valla cadı diilimn ama herşeye karışınca sesizde kalamam
eşim bile diyor annemle idare olunmaz diyor ama ben iyi davranıyorum kırmak istemiyorum yazık eşimin annesi sonuçta onun hatrına diimi
sen çok seviyon heralde kaynanı

tahammül sınırı her insanda farklıdır canım bişey diyemem
büyükler adet edinmiş herşeye karışmayı idare etmeden huzur olmuyor işte bizde idare ederek geçinebiliyoruz

öyleyse haklısın canım ben kayınvalidemi seviyorum tabiki canım Allah Razı olsun iyi insan benim bir eltim daha var aolada aynı bahçede yiz bende dayanamam haksızlığa cevabını veri verrim alıştı bana artık haklıysam susmam gerisini düşünmem ama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kırarak değil tabiki yinede sev,iyorum ya iyi kadın :KK19::KK19:
maşallah kaynanasını seven gelinlerin olduğunu bilmek ne güzel
eltimle aram iyi yaa severim:KK52::KK52::KK52::KK52:

hee ben cadıyım hatta süpürgemde var onunla kovalayacam sizi hıh
uslu gelincikler :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

süpürgeli cadı ha
zeliş olsa salardım üstünede yok ne yapalım dün sen gelmeden dedim hadi arifenin arkasından sallayalım zeliş isyan etti sallamam diye
hakikatli kız yani haberin ola

süpürgeli cadı ha
zeliş olsa salardım üstünede yok ne yapalım dün sen gelmeden dedim hadi arifenin arkasından sallayalım zeliş isyan etti sallamam diye
hakikatli kız yani haberin ola

hee ya zeliş valla maşallah çok harbi delikanlı kız aynısını ben dedim esraya salla die yok didi haci didi sallamam didi yaaaa:KK33::KK33::KK33:
sen kocayı uyuttun ellehammmmm ha ha hayyy :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

valla hayat işte hep idare ederek geçiyor napalım buna çok şükür
huzur sağlık olmazssa hayat boş:KK50::KK50::KK50:

aynen caım haklı olduğum yerde tabiki ısrarcıyım ama bilmediğim şey oluncada sorarım oda yardımcı olur sağolsun iyi benim kaynanamda ya

hee ya zeliş valla maşallah çok harbi delikanlı kız aynısını ben dedim esraya salla die yok didi haci didi sallamam didi yaaaa:KK33::KK33::KK33:
sen kocayı uyuttun ellehammmmm ha ha hayyy :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

evet canım yattı ya
eşimin çalıştığı şirket taşınıyorda işleri çok bu ara yorulmuş erken yattı kocacım

olur hayırlısı canım yaa kısmet yaff şimdiki gençler çok geç evleniyor 30 da evlenenlerin sayısı hızla artıyor yaa

kaynım 29 ama inat etti işte gıcık evlenmiyor taktım bende gezip durma evlen diyom ama yok işte ne deyim canım

X