kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

kız ben sana kıyarmıyım ne taşlaması gitme diy yapıyorum sırf
şakası hoşta çok kalcanmı nerede oturuyorlar

biliyorum aşkısı takılıyom sana kızzzzzzzzzzz:KK54::KK54::KK54::KK54:
foçada oturuyorlar canım ayy biraz tatil yapym yahu kocişim gelmyo zaten :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
aşkımız tazelensin biraz özleyeleimde

kolay gelsin canım yaz geldimi bizim işimiz bitmez daha yarın bende evleri süpürcem halı siliyim diyorum oruç girmeden perşembe akşamı gece kalkıyoruz kızlar

evet haklısın oruçta yapmak zor oluyor cidden
aaa kızlar saati erkene değil ya geçe alalım sahura kadar geyik süper valla
sabahta uyuruz ama bebesi olanlara bişey diyemem

biliyorum aşkısı takılıyom sana kızzzzzzzzzzz:KK54::KK54::KK54::KK54:
foçada oturuyorlar canım ayy biraz tatil yapym yahu kocişim gelmyo zaten :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
aşkımız tazelensin biraz özleyeleimde

kız yazık kocan sahuru nasıl yapcakk yalnız sen varya tatil derdine adamı ekiyon iyiymi

yarın sil süpür yapcam ben cam ve mutfak hallettim sade seninki iyiymiş ya sıcakta iş çekilmiyor

ahh aşkısı bilsen bendeki takıntıyı başlayınca duramıyorum bide çamaşır suyu olmazsa olmazım benim annem çok titiz hep onun yüzünden yaa
valla biraz pasaklı olmak en iyisi en azından kafan rahat olur :KK51::KK51::KK51::KK51:

kimler kalkıyor sahura benide kaldırın uykum çok agır :KK53::KK53::KK53:

hasret özlemle ilgili şşir yazmıştım değilmi sana diyorum bana yakın geldin hazar ara verdin yazışmadın sen baya ayyy kusura bakma canım benim
nasılsın iyimisin eşin geldimi

ahh aşkısı bilsen bendeki takıntıyı başlayınca duramıyorum bide çamaşır suyu olmazsa olmazım benim annem çok titiz hep onun yüzünden yaa
valla biraz pasaklı olmak en iyisi en azından kafan rahat olur :KK51::KK51::KK51::KK51:

Kız arife demek arife hıııııııııııııııı:KK12::KK12::KK12:

anen canm ya bendede ayrıntı sorun olmadık yerleri temizlerim
biz sabbahtan kaynanamın yünlerini yıkadık ondan bitiremedim yoksa manyağa bağlar bitirirdim

anen canm ya bendede ayrıntı sorun olmadık yerleri temizlerim
biz sabbahtan kaynanamın yünlerini yıkadık ondan bitiremedim yoksa manyağa bağlar bitirirdim

canım kaynanan yakınmı sana ay büyük söylemymde ben yakın olsa pek geçinemezdim galiba yaaa:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

X