kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

anladım canım yeter bize ya ağol
memnuun oldum ebru nerede yaşıyorsun canım
bende esra adı üstünde

bursadan ee sizde yazsanıza yaşlarınızı falan tabı istersenız :) oğlum olunca uye oldum kk ya malum butun soruların cvbı burda oğlumu yanlız buyutuyorum annem yok malesef kayınvalıdemde olmasa daa iii töbetöbe öle yanı merak ettım şeylere bakım dıye burdayım :)

ben 30 yaş ankarada yaşıyorum 8 senedir evliyim aslen çankırılıyım tasarımcıyım ama aktif çalışmıyorum falan filan işte

naber canım seni biliyorumda akıl yok bende pek isminiz neydi şeker

oyle kalmaz ki insanın aklında rumuzla konuşsak daha iyi degilmi hem isim tut hem rumuz aklında ben hiçbirinizin gerçek ismini bilmek istemem çünki karıştırırım bana geçen biri şiir yazdi o kim di unuttum hafızam çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk zayıf benim ben yolda biriyle konuşuyorum eve gelip düşünüyorum bu kimdi diyeyüzleride çabuk unuturum ayyyyyyyyyy ne konuştum ya gamze diyin bana siz

benimde unutkanlığım çok mesela arifeyi unutuyordum adını sora yazdım öyle hatırladım oda kızıyordu zaten çareyi buldum yazarak

hıh bende unutuyorum sizin isimlerinizi neydi birinizinki oynak balina birinizinkide ne desemki esra sana yaa onu da zeliş uydursun hıhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…