kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hepinizle tanıştıma çok memnun oldum kızlar inş kaybetmem burayı 2 aydır kkdayım keşfetçek zamanda yokyaa efeciğime bakmaktan bı gırdım yerı bıda bulamıyom :) oğluşumu gösterim size ascık görmemişlik varb bende malum 8 yıl yanı :)

oyle kalmaz ki insanın aklında rumuzla konuşsak daha iyi degilmi hem isim tut hem rumuz aklında ben hiçbirinizin gerçek ismini bilmek istemem çünki karıştırırım bana geçen biri şiir yazdi o kim di unuttum hafızam çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk zayıf benim ben yolda biriyle konuşuyorum eve gelip düşünüyorum bu kimdi diyeyüzleride çabuk unuturum ayyyyyyyyyy ne konuştum ya:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: gamze diyin bana siz

valla bu kadar laf edeceğine baştan desen gamze diye daha iyi olurdu ben herkese isim soryorum bu bana göre insanları önemsemekle alakalı
tabii söylememek istemekte bi haktır karşı değilim :nazar::nazar::nazar:

hepinizle tanıştıma çok memnun oldum kızlar inş kaybetmem burayı 2 aydır kkdayım keşfetçek zamanda yokyaa efeciğime bakmaktan bı gırdım yerı bıda bulamıyom :) oğluşumu gösterim size ascık görmemişlik varb bende malum 8 yıl yanı :)

estafurullah olurmu görmemişlik ne demek
Allahım size bağışlasın gam keder vermesin inşallah

hıh bende unutuyorum sizin isimlerinizi neydi birinizinki oynak balina birinizinkide ne desemki esra sana yaa onu da zeliş uydursun hıhhh:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

canım valla kasıtlı değil şakası bir yana çok unutkanım bu sabah ne yaptımı anlattım zelişe o sana anlatsın kendi dilinde

maşallah :nazar::nazar: allah bagişlasın hoş geldin aramıza

ay kızlar kım kıme ne dıyo size yetişemıyorum kafam allak bullak zaten ne güzel çok neşelisiniz allah artırsın :)

X