kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ne kadar hoş böyle diyebilmeniz
elbette sıkıntılar oluyor ama idare etmekte bazen elimizde

Muhakkak sıkıntılar olur yaşamımızda evlide olsak bekarda olsak hayatımız bir düzüine sıkıntılardan geçiyor ama dediginiz gibi idare edebilmek . karşılıklı anlayış saygı olduktan sonra aşılmıyıcak sıkıntı yoktur bence

Muhakkak sıkıntılar olur yaşamımızda evlide olsak bekarda olsak hayatımız bir düzüine sıkıntılardan geçiyor ama dediginiz gibi idare edebilmek . karşılıklı anlayış saygı olduktan sonra aşılmıyıcak sıkıntı yoktur bence

çok doğru iki ayrı insan bir evde
üstelik yeni aileler hatta sülalelr giriyor işn içine
zamanla alışılıyor ancak ufak şeyleri görmemek gerekiyor
yoksa huzur anca hak getire

çok doğru iki ayrı insan bir evde
üstelik yeni aileler hatta sülalelr giriyor işn içine
zamanla alışılıyor ancak ufak şeyleri görmemek gerekiyor
yoksa huzur anca hak getire

Kesinlikle öyle zaten ufak şeyleri büyütür büyütürsek yaşamımızı işgenceye çeviririz .

Bugun nasil bir sıcak var burda eriyicem sanki :KK1:

Kesinlikle öyle zaten ufak şeyleri büyütür büyütürsek yaşamımızı işgenceye çeviririz .

Bugun nasil bir sıcak var burda eriyicem sanki :KK1:

haklısın burasuı serin rüzgar var buyur gel serinle biraz:KK1::KK1:
şansına diğer üyelar yok tanışamadın

haklısın burasuı serin rüzgar var buyur gel serinle biraz:KK1::KK1:
şansına diğer üyelar yok tanışamadın

İmkan olsa ışın hızıyla gelirdim .

Diger üyüler istanbuldalarsa sıcaktan kendilerini serin yerlere atmışlar artık sürekli raahtsız edicegim için burayı onlarlada en kısa zamanda tanışırım :) işlerimden fırsat buldukca yazarım buraya

İmkan olsa ışın hızıyla gelirdim .

Diger üyüler istanbuldalarsa sıcaktan kendilerini serin yerlere atmışlar artık sürekli raahtsız edicegim için burayı onlarlada en kısa zamanda tanışırım :) işlerimden fırsat buldukca yazarım buraya

kendi topiğin gibi takıl ben çok sevinirim benim olmama lüzum yok hatta diğer arkadaşlatrlada takılırsınız hepsi çok sıcak kanlı
bu topik başka bi topiğe sıkışamayanlar için açıldı
çünkü eski üyeler artık çok samimi olmuş ve başkası aralarında kabul görmüyor
bizde ortamımızı muhabbetimizi buradan devam ettirelim

kendi topiğin gibi takıl ben çok sevinirim benim olmama lüzum yok hatta diğer arkadaşlatrlada takılırsınız hepsi çok sıcak kanlı
bu topik başka bi topiğe sıkışamayanlar için açıldı
çünkü eski üyeler artık çok samimi olmuş ve başkası aralarında kabul görmüyor
bizde ortamımızı muhabbetimizi buradan devam ettirelim

Evett ya kabullenmiyorlar yenileri yazık ya bize buraya yapişip kalıcam bende :)

Evett ya kabullenmiyorlar yenileri yazık ya bize buraya yapişip kalıcam bende :)

ben üye olalı geçti bir seneyi ama sizler için daha zor
sanki yabancı biryere gitmiş gibi oluyor insan
arkaddaşlık teklifine teşekkür ederim
kabul ettim başka arkdaşın varsa topiğe davet edebilirsin

ben üye olalı geçti bir seneyi ama sizler için daha zor
sanki yabancı biryere gitmiş gibi oluyor insan
arkaddaşlık teklifine teşekkür ederim
kabul ettim başka arkdaşın varsa topiğe davet edebilirsin

Teşekkür ederim kabul ettigin için hiç arkadasım yok desem :) benim buraya takılan bi arkadasım vardı bu site dısında tanıdıgım onun sayfasına arada ugrardım bir ara ordakiler eklediler arkadas olarak ama sonra gitmedim muhabetleri kendi aralarındaydı genelde kendimi çok yetim hissettim :)))

Teşekkür ederim kabul ettigin için hiç arkadasım yok desem :) benim buraya takılan bi arkadasım vardı bu site dısında tanıdıgım onun sayfasına arada ugrardım bir ara ordakiler eklediler arkadas olarak ama sonra gitmedim muhabetleri kendi aralarındaydı genelde kendimi çok yetim hissettim :)))

neyse takma artık
burası senin evin
kaptır istediğin gibi
akşamlarıdda girebilirmisin
eşin falan müdahele edermi canım

neyse takma artık
burası senin evin
kaptır istediğin gibi
akşamlarıdda girebilirmisin
eşin falan müdahele edermi canım

Yok eşim bişey demez ben zaman bulabilirsem girerim akşamlarida . işten eve gidiyorum yemekti bulaşikti zaman hopp geçiyor ama fırsat buldukca ugrarım aksamlarida.

Siz düşünmüyormusunuz bebek

Yok eşim bişey demez ben zaman bulabilirsem girerim akşamlarida . işten eve gidiyorum yemekti bulaşikti zaman hopp geçiyor ama fırsat buldukca ugrarım aksamlarida.

Siz düşünmüyormusunuz bebek

ben istesemde eşimde yok bir niyet daha
kısmet deyip geçiyoruz zaman ne gösterecek bakalım

Hayırlısı olsun hakkınızda bende sanki bir ara ister gibi oldum eşim istemyiordu sonra baktim bende istemiyorum.

sorumluluk ağır gerçekten ma çokta tatlılar
ben müsadenle kaçıyorum artık arkadaşlardan gelen olacaktır mutlaka sen sohbete devam edebilirsin gelen olursa
hoşçakal şimdilik:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

X