kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

merhaba esra.iyiki açmışsın bu topiği.çünkü bende yeniyim girip çıkıp başka topiklere bakıyoruz.ben afyondayım evliyim.30 yaşındayım.bir kaç ay oldu topiğe katılalı

Bende kk ya sürekli bakınıyorum ama tam olarka sürekli takılıcak bir yer bulamadım kendime bu defa buldum galiba :)

tam yerindesin
şimdi yoklar ama diğer arkadaşlarlada tanışırsın
kendinden bahsetmek istermisin

Tabiki biraz bahsedeyim ne desem bilemedim şimdi :)
32 yaşindayım evliyim çalışıyorum istanbuldayım bugunlerde işler biraz durgun netten sürekli görüştügüm arkadasimda dogum iznine ayrıldı sıkıntıdan patlamak üzereyken burası gözüme çarpti

Tabiki biraz bahsedeyim ne desem bilemedim şimdi :)
32 yaşindayım evliyim çalışıyorum istanbuldayım bugunlerde işler biraz durgun netten sürekli görüştügüm arkadasimda dogum iznine ayrıldı sıkıntıdan patlamak üzereyken burası gözüme çarpti

çok doğru bir yerdesin
beni okumuşsundur zten
ne işle meeşkulsün

Muhasebe bugunlerde işlerde bi durgunluk var sıcaklardan galiba herkes biryerlere kaçti siz ne işle meşgulsunuz

tabiri caizse ev işleriyle:KK1::KK1::KK1:
tasarımcıyım ama çalışmıyorum ben şu an
ankarada yaşıyorum
bebek varmı sizde
birde nnasıl hitap edebiliriz size

tabiri caizse ev işleriyle:KK1::KK1::KK1:
tasarımcıyım ama çalışmıyorum ben şu an
ankarada yaşıyorum
bebek varmı sizde
birde nnasıl hitap edebiliriz size

Bebek yok siz evlimisizni adım ayten ister adımal ister nickimle canın nasıl hitap etmek isterse sorun degil :) sizin isminiz esra dimi?
bu arada evlimisiniz

Bebek yok siz evlimisizni adım ayten ister adımal ister nickimle canın nasıl hitap etmek isterse sorun degil :) sizin isminiz esra dimi?
bu arada evlimisiniz

evliyim 8 senelik bebek yok bendede
evet adım esra memnun oldum ayten
sen ne zaman evlendin canım

X