kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende iltihap var ve her gidişimde muayene olmak istemiyorum ayrıca antibiyotik ilaçlar yan etki yapıyor
maydanoz suyu falan içtim 2 yıldır (ara ara oluyor bu durum)alternatif bişiler arıyorum ve herkese soruyorum off
bak bende sprial vardı ve kaymış regl olmayınca hamileyim sandım oysa kayınca iltap mantar oluşmuş aile planlamaya gittim alttan muayene
etti fitil ve hapo verdi kullandım allaha şükür geçti sonucta sağlık ve oda bayan ne olacakki sıkıntısını çekmektense git gözük kurtul canım geçmiş olsun

ya bilmemki ama oda biliyodu işimin bu oldugunu
hem ben ondan çok oğluma üzülyorum yaa
yavrum benim 3 .ayından beri çalışıyorum annemi gördü zavallım

benim arkadaşım ücretsiz izne ayrıldı 6 ay.geceleri de nöbette kalıyosun demi çok zor olur yaa benim eşimde polis geceleri olmuyo bazen ben çok zorlanıyorun yaa

benim arkadaşım ücretsiz izne ayrıldı 6 ay.geceleri de nöbette kalıyosun demi çok zor olur yaa benim eşimde polis geceleri olmuyo bazen ben çok zorlanıyorun yaa

evet ya bende alabilirdim ama yani nasılsa başlayacaktım bana alışmadan
annemlere alışsın dedim
yavrum hissetmiş gibi 2 aylıkta emmeyide bıraktı
napalım en azından bi gün burdayım iki gün adam akıllı oğlumlayım
onun için geleceği için

bende dr gittim alttan muayene oldum ,smr testi yapıldı ,test sonucunda da iltihapla beraber bir tür mikrop varmış, antibiyotik verdi ve bu mikrop virüs her ne ise ,bunun için araştırmaya git dedi dr. ee ben ne kadar gitsem hepsinde muayene olmam lazım ,bu da beni çok rahatsız ediyor bayan bile olsa çok sıkılıyorum yaa

ayy kurban olym yaa canım 2 ay çok erken ya sen daha iyi bilirsinde anne sütünü keşke kesmeyeydn niyetim seni üzmek dğl kesinlikle
tabi herşey onun için kuşkusuz annesin sen fedakarsın oda büyüyünce anlar bunları inş
ne güzel mis gibi çalışıyorsun çok şanlsn hayatın tadını çıkar oğlun var eşin var işin var ohh daha neee

cok sevınırım tşkler, bende 2 hafta önce ameliyat oldum, karın germe ve lıposuctıon. iyileşene kadar sürekli bilgisayar basındayım, öyle geziniyorum :)

geçmiş olsun cnm ayıptır sorması kaç yaşındasın tabi istemyrsn söleme:)
dikkat et kendine canım amelyt falan ağır şeyler

32 yasındayım, bır cocugum var 2,5 yasında. sezeryandan sonra bıraz karnımda sarkma olmustu o yuzden ameliyat oldum.

iyi yapmışssın canım ben her zaman şunu söylerim bakıma verilen paraya hiçççççç üzülmem daha çok gençsin canım ALLAHçoçuğunu sana bağışlasın

günaydın canlarım kızlar akşamları takılamıyorum zira ablacım var bide berke cim
siz devam edin bu arada herkese günaydın
güzel bi gün olmasını dilerim
öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…