kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende bişi sorucam sizlere ama aramızda kalsınarkadaşım hertürlü kadın hastalığı için eşinin işemesi gerektiğini söyledi aranızda böyle bişi duyan ,bilen varmı acaba ?

nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aman ALLAHIM ilk defa duydum keşke duymayaydm

bende bişi sorucam sizlere ama aramızda kalsınarkadaşım hertürlü kadın hastalığı için eşinin işemesi gerektiğini söyledi aranızda böyle bişi duyan ,bilen varmı acaba ?

kız ne diyon sen
ne işemesi ya
bi yaşıma daha girdim
bak şöyle söylemmiş olabilir
ayıptır söylemesi ilişkiden önce:26:
erkek idrara çıkarda o bölgeyi temizlerse kadını enfeksiyon kapmadan kurtarırı belki öle demiştir :26:

kadın hastalıgı icin eşinin işemesi nasıl mikrosoft?

bayaa işte anladığın şekilde ,birgün arkadaşım umumi tuvalette iken onun içerde olduğunu bilmeyen iki bayan arasında şöyle bir konuşma geçmiş tabii benimkide bunu duymuş
kadın demişki bendede yara çıktı ilaç, fitil kullanıcam heralde falan demiş
diğeride ne uğraşıyon kız kocan ne güne duruyor
o naapabilirki
diğeri ,sen hiç duymadın mı işesin geçer,ben çok kadından duydum hemde kesin çözüm demiş

kız ne bileyim ay millet şaşırmış
ne uyduracağını
bitkiyi falan anladıkta afedersiniz hayvan dışkısı insan idrarı kılı tüyü

saçma böyle bir cahillik olmaz üstüne alınma canım benim konuşanlara diyorum boşuna yara iltap kremi yapmıyorlar çok güldüm ve kınadım o kişileri

nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aman ALLAHIM ilk defa duydum keşke duymayaydm

daha neler duycaz kimbilir,

bende şöyle bir bağlantı kurdum ,hani idrar için steril diyorlar ya,hatta kesik parmağa işemek diye bir tabirde vardır
acaba o bölgeyi yıkama görevi görüyor olabilirmi:26:sonuçta dışarı ile temas etmiyor idrar, ve steril hali bozulmuyor

saçma böyle bir cahillik olmaz üstüne alınma canım benim konuşanlara diyorum boşuna yara iltap kremi yapmıyorlar çok güldüm ve kınadım o kişileri

bende iltihap var ve her gidişimde muayene olmak istemiyorum ayrıca antibiyotik ilaçlar yan etki yapıyor
maydanoz suyu falan içtim 2 yıldır (ara ara oluyor bu durum)alternatif bişiler arıyorum ve herkese soruyorum off

kız ne bileyim ay millet şaşırmış
ne uyduracağını
bitkiyi falan anladıkta afedersiniz hayvan dışkısı insan idrarı kılı tüyü

BENDE BİRŞEY SORUYUM TATLIM OĞLUM 3 YAŞINA GİRECEK VE 2'Yİ DÜŞÜNÜYORUM SEZERYAN DOĞUM YAPTIM BEN DAHA
HALEN UYUŞUKLUĞU BİRAZ VAR NE YAPMALIYIM OKULA BAŞLAYANA KADAR 2'Cİ DOĞACAK BEBEĞİN 2 YAŞINDA FALAN OLMASINI İSTİYORUM:

uyuşukluğun nerde veya kimde oldugunu anlayamadım tatlım ya daha açık yazabilirmisin :26::26:

tatlımmm pardon ya:26:
ne yemek yaptın bugün
ay bende şu nöbetlerden sıra gelsede
oğlumla oduncuk kocamla ilgilensem

canım yaa kocanı oğlunu pek ihmal etme istersen ya tabi sende çok yoğunsun ama erkekler pek gelmeiyor ilgisizliğe
benim de bi hemşire arkadaşım var çok üzülüyo eşine zaman ayıramadığı için
ALLAH yardım etsinn ne deyim tatlım

ya bilmemki ama oda biliyodu işimin bu oldugunu
hem ben ondan çok oğluma üzülyorum yaa
yavrum benim 3 .ayından beri çalışıyorum annemi gördü zavallım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…