kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

Canım ütüyü akşama birak bu sıcakta pişersin yapma
Yok ben muhasebeciyim hemşire olma cesareti yok bende yav kendime igne vurduramıyorum başkasına düşünemiyorum:KK53:

fazla bişey yok zaten canım bende iğneden fena tırsyrm valla zaten kan tutyor beni:KK43:(
neyse tatlım sonra görüşürüz benim birz işlerim var sende dikkat et çok sıcak kolay gelsin görüşürüz byy:KK37::KK37::KK37::KK37:

fazla bişey yok zaten canım bende iğneden fena tırsyrm valla zaten kan tutyor beni:KK43:(
neyse tatlım sonra görüşürüz benim birz işlerim var sende dikkat et çok sıcak kolay gelsin görüşürüz byy:KK37::KK37::KK37::KK37:

Tamam canım sanada kolay gelsin görüşürüz bende işlerimi bitirdim akşam olsada evime gitsem bir dünya işte evde beni bekliyor :KK52:

Canlarım ya net de sorun var giremiyorum istediğim zaman ya. Çok özledim hepinizi. Nabersiniz? Arada bahsedin benden girdiğimde okuyumda en azından unutulmadım diyim :KK43:

Canlarım ya net de sorun var giremiyorum istediğim zaman ya. Çok özledim hepinizi. Nabersiniz? Arada bahsedin benden girdiğimde okuyumda en azından unutulmadım diyim :KK43:

Tabikine unutulmazsinn bende bakim dedim kimseler yok gibi sabaha ugrarim gelicek olanlara hos sohbetlerr

selam benim güllerim
bi selam verip kaçayım dedim nasılsınız bakalım
güzel güzel eğlenin kavga etmeyin oldumu hepinizi çok öpüyorum hoşçakalın :KK54::KK54::KK54::KK54:

hoşbulduk kızlar :) artık ablalarım mı diyim kızlar mı diyim bilmiyorum :) nitekim 23 yaşındayım :) nasılsınızzz

X