kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ooou :/ şiştim yahu koca bir pizza yedim gözüm aç yahu :KK43:
ne yapıyorsunuz kızlarr sesiniz çıkmıyoooo :KK66:

maşallah tatlım da bir kahvaltıyı bitiremedi zelal cim kızlar siz yazışın ben bahçeden kayısı toplayacam kayınvalidemle komposto yapcaz yumaşaklarıda yaracaz kendinize iyi bakın akşam girebilirsem girerimö kızlar bundan sonra sabahları girelim hepiniz uyanık olun 9 da kulüpte olun tamam mı canlarım gece geç yatıyoruz sabah kalkmakta zorlanıyoruz sizleri öptüm tanıştığımada çokkkk memnun oldum kızlar:119::119::119::119::119:

maşallah tatlım da bir kahvaltıyı bitiremedi zelal cim kızlar siz yazışın ben bahçeden kayısı toplayacam kayınvalidemle komposto yapcaz yumaşaklarıda yaracaz kendinize iyi bakın akşam girebilirsem girerimö kızlar bundan sonra sabahları girelim hepiniz uyanık olun 9 da kulüpte olun tamam mı canlarım gece geç yatıyoruz sabah kalkmakta zorlanıyoruz sizleri öptüm tanıştığımada çokkkk memnun oldum kızlar:119::119::119::119::119:

kolay gelsin görşürüz mucuk :*

Ohh negüzel mis gibidir dalinda kayısılar . ben genelde gündüz varim za ten sabaha görüşürüz:KK16:

yok çalışmıyorum ben ev çok sıcak temizlik yaptım sıra ütüde klimada açık ben yanıyorum canım sen hemşireydin demi yanlış hatırlamıyorsam

Canım ütüyü akşama birak bu sıcakta pişersin yapma
Yok ben muhasebeciyim hemşire olma cesareti yok bende yav kendime igne vurduramıyorum başkasına düşünemiyorum:KK53:

X