Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıca tsk ederm cnm iyi bak sen casta alicin beni :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

tsk ederm cnm koyarız yine :)

bu KK da ne güzellikler var yhaaa..
masllah akitracigimm.. cok begendimm..
rujunu yani >:roflol:
markasi ne demistin :jeyyar:

Akitra sen neymişsin ya ohaoldumsmile
maşallah bebeime :asigim: aklinialirimsmile

askitom cok tsk edermm ruj golden rose lip gloss numarasını unuttum

medusam cok tsk edermm yavrum :)

yyyya tanrıcama nolmuss =(mafoldumben

malice medusam tanrıcam cok cok tesekkur ederim kızlar sabah sabah keyifim yerine geldi =) ama utandım cok guzel seyler demıssınız Şeniz

aktira kızım cok degisik bir havan var

liv ne gusel dudakların var oyle aklinialirimsmile benim ince ya dolgun dudaklar cok hosuma gidiyo

liv moon cafelatte tsk edermm opuyorumnanaktan

cafelatte latteye bayılırım suan canım cekti yahu boshayallersmile

sürmelim çok hoş görüntüler bunlar..tam kadınsı renkler özellikle kırmızı olan yada turuncumu tam anlayamamış olabilirm ....bu dudakları kocişin görüyormu ahh ahhh sana:kedi:adamın yüreğine iner hasretlik bi taraftan Allah korusun :):)en kısa zamanda kavuşmanız ümidiyle son durumları takip edemedim gidiyorsun değilmi datlum

tesekkur ederim datlimmm:asigim:insallahhh
ewet gidiyorum ama 13 subatta halletmem gereken isler yuzunden 2 hafta sonraya ertelettim biletimiyerimseniben
buarada rujum kirmiziydi:kedi:

tesekkur ederim datlimmm:asigim:insallahhh
ewet gidiyorum ama 13 subatta halletmem gereken isler yuzunden 2 hafta sonraya ertelettim biletimiyerimseniben
buarada rujum kirmiziydi:kedi:

yok ama ben turuncuyu beğendim :):):)....50 işi bir arada yapınca renkleri bilem karıştırır oldum sanırım..

tez zamanda kavuşursunuz inşlah....

sürmelii turuncumsu olan güzel ama alıntı olsa nolcak olmasa nolcak anlayamadım ben:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…