Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sankım bazıları baska resımlerdemı koyuyo ne kıslar acabamı hanı yanı dıorum

Yanılıyorsun bazıları değil hepimiz kendimize ait olmayan fotoları koyuyoruz.
Hobimiz bizim bu:kahve:
bizim dudaklarımız bizim kullandığımız rujlar diye insanları kandırmaktan büyük zevk alıyoruz :nazar:
Allahım yarabbim kaç tahta noksan bacım sende nereye yazsan düzgün bir şey çıkmıyor ağzından:nazar:

e bılemıyorum canlar bı kaç tanesı öle sadece yorum bolumu değilmi şekerım bende yorum yaptım

Yanılıyorsun bazıları değil hepimiz kendimize ait olmayan fotoları koyuyoruz.
Hobimiz bizim bu:kahve:
bizim dudaklarımız bizim kullandığımız rujlar diye insanları kandırmaktan büyük zevk alıyoruz :nazar:
Allahım yarabbim kaç tahta noksan bacım sende nereye yazsan düzgün bir şey çıkmıyor ağzından:nazar:

okadar kısı duruken uzerıne alınman ilginç canım benım bı ara hatırlatta guleyım ben sadece yorum yaptım benı ıyı takıp edıosun ıyı guzelde saygı duyman lazım canım bu benım dusuncem benım yorumum dımı sekerım:tomato:

neyse butun kadınar guzeldır kendılerıne baktıkları surece kızlar herkezın dudakları bakımlı ve guzel gorunuo ellerınze saglıkk

ben de bu nasıl bi cümledir acaba mı hani yani diyorum kıslar -tatlicadiarzu-
cevap vereyım canım bu nasıl bır cumle bu bır konuşma tarzı dıyelım yada buraya öle yazmak geldı ıcımden dıyelım edebıyat öğretmenısın sanırım hımmkafamçokkarıştı

cevap vereyım canım bu nasıl bır cumle bu bır konuşma tarzı dıyelım yada buraya öle yazmak geldı ıcımden dıyelım edebıyat öğretmenısın sanırım hımmkafamçokkarıştı

örtmen olmasamda düzgün olmayanı ayırt edebiliyorum allama şükür :icecream:

yok bebeğim mühendistir kendisi:1closedeyes:

sayısalcıyım yaa kafam basmıyo sözele kankam :tomato:

asoyla ikinizin yorumları görünce gülüorum valaaa he alemsinizzz kızlar öptm patim senii asomuda öptümm he livimle düşüde öpyüroumm:):)

örtmen olmasamda düzgün olmayanı ayırt edebiliyorum allama şükür :icecream:

sayısalcıyım yaa kafam basmıyo sözele kankam :tomato:

hımm bazen ınsanlar dagıtmak ıster sımarmak ıster bende guzel turkçe konuşabılmekle bırlıkte herşeyın adabını ıyı bılırım ama burda hersey serbest ve ben böyle konuşmak istedım o an demekkı canım tamam boşver sen böle boş seylere kafa yorma daha önemlı seylere yor tamammı tatlımmmzemuszemus

bu arada senınde pek guzel turkceye sahıp olduğun soylenemez be canım ötrmen falan yazmısın cık cık cıkkk allama falan işte bunlarda bozuk cumleler tatlım dımı yanı hanı bı söz vardır ya dinime küfreden müslüman olsa aynı o hesap

asoyla ikinizin yorumları görünce gülüorum valaaa he alemsinizzz kızlar öptm patim senii asomuda öptümm he livimle düşüde öpyüroumm:):)
bende seni öpüyorum canım arkadaşımŞeniz
bu arada senınde pek guzel turkceye sahıp olduğun soylenemez be canım ötrmen falan yazmısın cık cık cıkkk allama falan işte bunlarda bozuk cumleler tatlım dımı yanı hanı bı söz vardır ya dinime küfreden müslüman olsa aynı o hesap
allah razı olsun bize doğrusunu öğrettiğin içinvereliniortak

bende seni öpüyorum canım arkadaşımŞeniz

allah razı olsun bize doğrusunu öğrettiğin içinvereliniortak

e tabı bılmemek değil öğrenmemek ayıptır sız ders calışsanıza yahuu aaa habıre laf yetıştırıyorsunuz he bu arada sızde sağolunlülülülülülü

e tabı bılmemek değil öğrenmemek ayıptır sız ders calışsanıza yahuu aaa habıre laf yetıştırıyorsunuz he bu arada sızde sağolunlülülülülülü

şu yazı tarzından sonra sana zahmet edip cevap yazmıcam zaten bilgi abidesi insan-tatlicadiarzu-

Maalesef farkında değilsin sanırım ama canım bunu yazarak zaten cevap vermiş oluosun asıl bıgı abıdesı sensın bence ben kımsenın konusmasına takmadım cunkı sanırım hayatında sorunların var ama uzulme gecer canım

Hee bende sen yazmassan laf yetıstırmek zorunda kalmıcam sana cunkı topıgı bu boş şeylerle mesgul etmek ıstemıorum bırakalımda konuyla ılgılensınlerarkadaslar

yeni dudak makyajı ekleyen yok mu allah aşkınaa...
bayılcam yakında akannehir

Maalesef farkında değilsin sanırım ama canım bunu yazarak zaten cevap vermiş oluosun asıl bıgı abıdesı sensın bence ben kımsenın konusmasına takmadım cunkı sanırım hayatında sorunların var ama uzulme gecer canım
iyimisin sen ya!!bişeymi kullanıyosun kafan her daim güzel sanırım..hayatımdaki sorunlar bi tarafınamı girdi:1closedeyes:seni tanımadığım halde bana geçen gün allah kavuştursun cane die msj atıyosun,şimdide burda benle bu tarz diyaloglara giriyosun!ruh sağlığın hiç iyi değil:1no2:-tatlicadiarzu-ayrıca hayatımda sorun yok allaha şükür ama insanları kınarsan başına gelir bunuda unutmaşakkıdı
Hee bende sen yazmassan laf yetıstırmek zorunda kalmıcam sana cunkı topıgı bu boş şeylerle mesgul etmek ıstemıorum bırakalımda konuyla ılgılensınlerarkadaslar

tek seferde kendini ifade edemiyosun galiba:teselli:ay nolur şikayet etme beni nolurr:gitme:-tatlicadiarzu-

X