Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
youth aman yazamadim nickini :))) allah seni :)
ara beni öptüm seni yaparlar bellimi olur :))

benim su kirmiziya yakin renkte pek cekici :KK70:

valla ya anlamadım ben ne olacak ki sadece dudağımız görünüyor :)

yok kızlar nereden cıkarttınız dudaklarımın resimi calınmadı ama baska birsey basıma geldi (dudak dısında )
konu dısı olucak sizinle paylasayım gecen hafta kıyafet kombinasyonlarına bakarken bunu gordum ...acıkcası google yazıp aratıldıgında bu tarz bir durumla karsılasmak istemıyorum ..benim dusuncem bu yonde kızlar

http://images.google.com.tr/images?...et+kombinasyonlar%C4%B1&sa=N&start=80&ndsp=20

evet livcimm saygi duyuyorum..
ama google da cikmasinin bir sakincasi yok resimlerimin..
öyle alelade tüm yüz olarak resim eklemiyorum. eklesemde hemen siliyorum zatii bende.

Aşkito seni alan koca var yaa ne şanslı adamım ben deyip duruyordur kendine ha:)

Dü$ cok güldüm sırnaşık şeysaol balimm
koci$e söyleyimde kiymetimi bilsin :)))

ayyy askito kız allah canını almasın içim gitti piercinge kasındada vardı di mi senin anacım nasıl takıosun onu hep içim bi tuhaf oluo gıcıklanıo valla kızzz.hani böle limona karsı bi gıdıklanma olur aynen onun gibi bişi yanlıs anlamayasın.nasıl sokup cıkarıosun onları kızzzz:bbo:

ay asıl yorumu yazmaı unutmusum ama anacım dudaklar daha ziyade gülüşün cok güzel.rujlarda süpper yakısmıs askito

handealan tskler tatlim :roflol: walla küpe gibi düsün sekerimm hic zor olmuyor.. ve hic acimiyorr
ikisinide uyusturmadan deldirdim ve kanamadi bilee.. saniyelik olayy :))

daliah cok özür dilerim :KK43:(

loreal violet silk
böle arattim google resimlerde cikinca loreal dedim ama simdi bende okudum öle deilmisss coook pardonnnnnnnn

bu arada rica ederimm benim icin büyük zevkk

canım problem degıl,sadece dogru seyı aramak ıstedım kaydirigubbakcemile5

:1shok: hakketen hiç dikkat etmemiştim ne kadar çok benziyomuş ayol kaydirigubbakcemile3

benzıyorsunuz hakıkaten yahuuuuuuu

güzel yorumlariniz icin tsk ederim

fiyatini hic bilmiyorum tatlim :KK43:
5-6 € arasi olsa gerek.. cok oldu alalii

X