Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aaaaaaa simdi gordum sekerler :asigim:

lip glosslardan nefret ederim ama bunu sizin için koyuyorum alix avien lip gloss 720 rengi cok dogal glosslardan hoslananlar için harika bir renk tavisiye ederim a.s.

alıntı yapmayın ama

silindi

Son düzenleme:
livim dudaklara bak yahuuu masallah :)

ben lipglossa bayiliriiiim daha cok ruju sevmiyorum :)

opuyorumnanaktan

cok tesekkur ederim kızlar opuyorumnanaktan

bende glossları bir turlu sevemedim kuzum parlak parlak cok dikkat cekiyor gibime geliyor

parlak ama hafif duruyo ruj rengi daha belirgin oldugundan ben kullanamiyorum böyle sak gözler dudaklara cekiliyo sanki ozaman hihi

parlak ama hafif duruyo ruj rengi daha belirgin oldugundan ben kullanamiyorum böyle sak gözler dudaklara cekiliyo sanki ozaman hihi

tatlısım sende favori begendigin rujlardan koysana kuzum gloss lardan ya da ....birbirimize fikir vermıs oluruz

Son düzenleme:
Son düzenleme:

livim çok doğal çok güzelmiş :lepi:
alix aviene bakacam kuzum
bide benim dudaklarda ruj gloss kalsa iyi de mafoldumben
çaktırmadan yiyom sanırım zemuszemus
yok mu şöle bildiğiniz zamk misali kalıcı olan ruj :uhm:
önerseniz bana canlarım

livcim fotodan sanırım cok oyle parlak durmamıs,ıcın rahat kullanabılırsın bence.ayrıca cokda yakısmıs.

parlak deyınce benım aklıma bu tonlar gelıyor..cok sahaneymıs ama markası yazmıyor ne yazık kı..

vışşşşşşşşş cok iddalıymıs =) sagol cnm bu bile bana cok parlak geliyor ...su sana anlattıgım goruntuyu glosslarla asla saglayamıyorum
livim çok dogal buu

mutlaka sende dene cnm sanada cok yakısacagına eminim

cnm kalıcı olan ruj ne yazık kı yok gibi ...12 saat dayanıklı diye satılan bir cok markanın urunu kullandım dedikleri gibi asla degil ...2 -3 saat sonra rujdan eser kalmıyor mafoldumben

Livcim eklediğin resimleri silmezsen kullanılan rujların nasıl durduğunu görmüş oluruz..
Çünkü dudakta rengi farklı normalde rengi farklı durduğu için sadece ruja bakıpta fikir sahibi olamıyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…