Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tabi paylasırım cnm alix avien 389 ...alix ın rujları bana cok kaliteli geliyor renkleri gayet basarılı

evet liv bizi mahrum bırakma fotodan ben aprilin bahsettiğini de merak ettim:)

golden rose un en sevdıgım yanı pahalı olmaması ama bunun yanında kalıteli de..
yani denemk istediginiz bir tonu hesap yapmadan direk alabılıyorsunuz ve skalası da cok geniş

koyu renk ruju suremıyorum kı =( rezalet surdum ...neyse zaten koyu halini degil petece ile silindikten sonrakı halini kullanıdıgımı biliyorsunuz =) 2 halinide koydum lutfen alıntı yapmayın kızlar opuyorumnanaktan
..........silindi.........

Son düzenleme:
güzelmiş canım beğendim ben, kendisini daha çok beğendim ama silinmiş hali de güzel, paylaştığın için teşekkürler :)

sen peceteyle sılmemısın,sömürmüşün ruju be lıvcım,kalmamıs birsey.sanki alakasız baska bır renk tuj surmusun gibi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ay guldurdun benı deli kız kaydirigubbakcemile3

rengi guzelmıs bordonun sevdim hakikaten

güzelmiş canım beğendim ben, kendisini daha çok beğendim ama silinmiş hali de güzel, paylaştığın için teşekkürler :)

opuyorumnanaktan

cok sevindim cnm =)

Şenizcnm ne kadar beyaz oldugumu gormussundur bu kadar beyaz birisine boylesi tonlar yakısımıyor iste benim regim sadece fusya =) zaten biliyorsun beni hiç birsey yokmus havası vermek daha hosuma gidiyor =)

biliyorum tatlım,bir gunde nude parlatıcılı bır foto ısterım.cok merak edıyorum.

bence cok yakısıyordur,ama sen kullanmıyorsun işte..
su tonlarda hani..

livcim bu teni ve dudakları gorunce aklıma sen geldin,hemen eklemek istiyorum.cok andırıyorrrrrrrrr.

bence kesinlikle sende denemelisin.

angelinanın ten rengi bugday surdugunde hiç goze batmıyor ...beni oldukca soluk gosteriyor (tum yuze bakıldıgında)

m.a.c ın nude tonlarına yakın bir parlatıcı var bende bir ara onu surerim gosteririm sanada cnm

yok yanı boyle kırmızı pembe falan olmayan naturel bı tonda olsun.ne cok sey ıstıyorum degıl mı :)))) merak işte :)))

yok yahu nesi yaşlı,çıtır hemde.
bir fotosunu gorsen.ben ten rengi , dudak kalkıklıgı acısından benzettım.cokta begenmıstım oysa :sinifsinif:

belirgin cizgilerinden dedim tatlım

dudak yapımız sekili biraz benziyor tatlım ama ten rengi alakası yok bence
kızı merak ettim ama =)

baksana

..............

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…