Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
liv dudaklar da ruj da on numara maaşallah rujun numarasını öğrenebilir miyim ben de gittiğimde bir bakayım bu renge yakın bir ruj arıyorum da

liv dudaklar da ruj da on numara maaşallah rujun numarasını öğrenebilir miyim ben de gittiğimde bir bakayım bu renge yakın bir ruj arıyorum da
cok sagol bitanesi numarası 215 :) surdukten sonra fazlalıgı peceteyle alıyorum seker oyle daha guzel oluyor tavsiye ederim

cok guzel tatlım hem dudakların hemde rujun :) rujun markası ve nosu nedir sekerrr cok soft bir rengi varmısopuyorumnanaktan

livcim rujumun markası alix avien numarası 721 ben çok memnunum parlatıcı gibi duruyo sürünce

Ayy tşkler ilarzucum yaaopuyorumnanaktan
Göz makyajını çok beğeniyorum dudak makyajını da görmek istiyorummmyerimseniben
Fotoo istiyorum senden

bitanesi benim dudaklar burda var emme taa nerelerdedir şimdi? safyalara bakmak lazım çiçeğim bulursam tekrar ekleyecem gülüm

bende koyayım bari :)alix avien in en sevdigim ruju

maşallah çiçeğime yaabebek gibi bu kız dudağı da güzel gözü de mankenim benimm

haah göz bitti şindi de dudakla mı karıştıtıyon bebkiim sen ortalığı?

terbiyesiz ne güzel dudakların varmış senin Şeniz

selammm kıslarrr ben de ekliim dedim güzeller güseli tutaklarımı :)))) bugünkü rujum avon pale pink shine çok hoşuma gidiyor da tadı da süperr

bu normal partalatıcısız canlarımmm

bu da üzerine pastelin bir rujunu geçtim parlatıcı değil ama ona benzer duruyorr şekerlerr

al bitanem bunlar var elimde önceden koyduklarım kırmızı ruju hiç sürememişim az beceriksizimdir ruj sürme konusunda dudaktan çok göze önem veridğimden aslında atluyorum biraz

ama makyajda en tamamlayıcı da ruj oluyor aslında......

Ilarzu canim cok guzel dudaklarinn kirmizi ruja bayilirim ama hic surmuyorum ya yakistiramiyorum kendime

şunaa bakk yaa ne güzel dudakların var kızz bi de ne diyoo ehehhe zemuszemusablaaa*m benim

arzummm pembe rujun cok guzellmiss...
hangi marka nosu ne alabilirmiyimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…