Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buda benim dudak makyajım. genel tercihim pembeden yana, bütün rujlarım birbirine benzer tonlarda..

canım karinim harika dudakların pembe de çok yakışıyor ben alttaki pembeyi daha açık renk olan yani o rengi çok beğendim bitanesiii maşallahhhhhh dudakların biçimi de çok harika gülüm:nazar:a.s.​

canım karinim harika dudakların pembe de çok yakışıyor ben alttaki pembeyi daha açık renk olan yani o rengi çok beğendim bitanesiii maşallahhhhhh dudakların biçimi de çok harika gülüm:nazar:a.s.​

ayyy çok teşekkürederim şekercim, çok mutlu oldum :1hug: ilki golden rose pembe lipglossu, ikincisi mac hello kitty big bow. çok değişik bir renk bende çok seviyorum onu..a.s.buarada bende senin gözlerine bayılıyorum:nazar:

ayyy çok teşekkürederim şekercim, çok mutlu oldum :1hug: ilki golden rose pembe lipglossu, ikincisi mac hello kitty big bow. çok değişik bir renk bende çok seviyorum onu..a.s.buarada bende senin gözlerine bayılıyorum:nazar:

çok teşekkür ederim canım :eek:

ahanda buda benim dudaciklarimm : )) makyajsiz hali:roflol:

Son düzenleme:
rujj.jpg
:jeyyar::jeyyar:

buda benim dudaklarım gerçi biraz dısarı dogru tutmusum dudaklarımı dolgun görünsünler diye :eek:
ben rujdan önce pudra sürüyorum dudaklarıma ve dudak cevresini beyaz kalemle aydınlatırsanız dudaklar daha dolgun görünür :eek:

vay vaayy çok esrarengiz gördüm seni

maşallahh bibekk bu bibeekkk iri gözler ince dudaklar aynı çizgifilm gibisin çıtırım sen yaaa

Ayy tşkler ilarzucum yaaopuyorumnanaktan
Göz makyajını çok beğeniyorum dudak makyajını da görmek istiyorummmyerimseniben
Fotoo istiyorum senden

X