Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
amanınn hoşgeldin gülümmmm nihayet bitmiş çiçeğim yaa sevindimmm

kıss bırak o pisin dudağını sen benimkilere baakkk:roflol::roflol:

ay allahım iyi sizi bu forumdan atmıyorlar yani...bizimsitede olsadunız...fahriş atardı siziiiiiiii

:roflol::roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

dudak resmi çekemedim canım burda hazır benim dudaklar var ...hemde orjinallllllllllllllll bebişimmmmmmmmmmnaniknanik
85081000.jpg

49012352.jpg

Eklentiler

• $69213195.jpg
    $69213195.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 29
  • $7034023.jpg
    $7034023.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

2. resimde rujum farklı renk gibi çıkmış...

Son düzenleme:
dudak resmi çekemedim canım burda hazır benim dudaklar var ...hemde orjinallllllllllllllll bebişimmmmmmmmmmnaniknanik
85081000.jpg

49012352.jpg

aman amannn patoşşşş kıssss sen ne koyuyon anam dudaklarını böle ayıp ayıp bizim de iki mısmıl dudaamız var onu da çekincemizden koyamıcaz haa ayıp ayıp gıı insanların şevkini kırıyorsun yaaakafamçokkarıştı

maşallah bebişim çok şekilli dudakların var her azman sölemişimdirŞeniz

aman amannn patoşşşş kıssss sen ne koyuyon anam dudaklarını böle ayıp ayıp bizim de iki mısmıl dudaamız var onu da çekincemizden koyamıcaz haa ayıp ayıp gıı insanların şevkini kırıyorsun yaaakafamçokkarıştı

maşallah bebişim çok şekilli dudakların var her azman sölemişimdirŞeniz

ay allah seni ya seviyonmu sövüyonmu belli değil.... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yinede sağol ....koymam hayatım bi daha

ay allah seni ya seviyonmu sövüyonmu belli değil.... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yinede sağol ....koymam hayatım bi daha

aaaaa kız aşkolsun heeee ne sövmesi anam yaa bayıliimmm senin dudakaklara ben koy da gözümüz göynümüz açılsın çiçeemmm

kendinden çerçeveli dudaklımmm

aaaaa kız aşkolsun heeee ne sövmesi anam yaa bayıliimmm senin dudakaklara ben koy da gözümüz göynümüz açılsın çiçeemmm

kendinden çerçeveli dudaklımmm

yok kız koymucam koyunca rakdaşın birisi demişki dudaklarını kalın gstermek için yaptığın makyaj çok güzel olmuş demiş..... :roflol: :roflol: :roflol:
ama kalitesi düşüyor dudaklarımınnnnnnnnnn

yok kız koymucam koyunca rakdaşın birisi demişki dudaklarını kalın gstermek için yaptığın makyaj çok güzel olmuş demiş..... :roflol: :roflol: :roflol:
ama kalitesi düşüyor dudaklarımınnnnnnnnnn

anam o arkadaş senin dudakları tam görememiştir pc kamerasıyla çektiğinden

ben daha yakinen gördüğümden biliyorum senin dudak kalınlaştırmana gerek duymadığını şikeremmm

sen koy sen koy gülüm fotoları kalitesi düşmez anamŞeniz

sevaba gireriz:jeyyar:

arkadaslar cok güzel tonlar kullananlar var...
ben eskiden ruj sürerdim pembe yada kahve rengi tonlar...
artik sürmüyorum dudaklarim dolgun zaten...
orta okuldayken cok alay ederdiler ya...
silikonmu yaptirdin diye sorardilar... ne alaka o yasta birde...
eskiden alinirdim...
ama simdi diyorum benim gibi dudaklara sahip olmak isteyenler var.. takmiyorum...
tek sorunum benim alt dudadim cok catliyor ya...
labello kullaniyorum yani koruyucu sanirim türkcesi bilmiyorum...
bazen krem bile sürüyorum ama yinede catliyor...
napsam bilmiyorum...

hihoyyyt

X