Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu normal partalatıcısız canlarımmm

bu da üzerine pastelin bir rujunu geçtim parlatıcı değil ama ona benzer duruyorr şekerlerr

arzu meaşallah bu dudaklar ne yivrummm:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
10 üzerinden 11 verdim bibişim:lepi:

bu normal partalatıcısız canlarımmm

bu da üzerine pastelin bir rujunu geçtim parlatıcı değil ama ona benzer duruyorr şekerlerr

İlarzu rujunun rengi çok güzel sanada çok yakışmış. Marka ve numarasını öğrenebilirmiyim. Ayrıca göz makyajlarında harika.

İlarzu rujunun rengi çok güzel sanada çok yakışmış. Marka ve numarasını öğrenebilirmiyim. Ayrıca göz makyajlarında harika.

sağol bitanem rujum üstteki avon incredible

alttaki de avonun üzerine pastel ıcygloss 232 canısı

çok teşekkür ederimm bibeemmm

:bbo::bbo:

şimdi bayılacağım....ya senin hiç hoş olmayan bir yerin yok mu bitanecim yaaa... ilarzum benim...o ne hoş dudaklar öyle...vallahi bir gün kalpten gidersem sebebi sensin ona göre....:jeyyar:

yine süpersin....KK' nın bitanesi...a.s.

anaamm bibeem gelmiş yine döktürmüş bana yaaaa ilarzun kurban olsun yewrimmm....

çok teşekkürr ederim ballı lokmam güzel gözlerine kurban papatyamm

vaaaaayy burcummmm çok hoşşsun rekn te çook yakışmışşşş
dudaklar da o biçimm

anammm, ilarzu, kuzu, ay o ne muhabbet öyle, yarıldımmm. bu arada dudakların hepsi on nomerö, maşallahh 41 kere. ben de çekip koyardım ama farkettim ki dudakların güzelliğinden ziyade bıyıkların olmaması taş yapıo bu dudakları. yani anlıcağınız ben resim koyarsam nick imi pala remzi olarak değiştirmek zorunda kalabilirim:roflol: ay ben de yeni konu mu açsam ne bıyıklarımızın resmini çekip koyalım diye:roflol: o zaman moderatörler beni kesin erkekler kulübüne ihraç eder:tomato: ay yarıldım, ay valla yarıldım:roflol:

ayy ben de yarıldım sabah sabah ne iyi ettiin gülüm yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…