Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar abartı mabartı zaten burada amaç makyajlı resim koymak değilmi artı çok kişinin bir sürü resmi var çok bulan önceki sayfalara baksın.Harikasınız bu arada benim incecikk dudişlerimin resimlerini koymam söz konusu bile değil :KK43:

Kızlar abartı mabartı zaten burada amaç makyajlı resim koymak değilmi artı çok kişinin bir sürü resmi var çok bulan önceki sayfalara baksın.Harikasınız bu arada benim incecikk dudişlerimin resimlerini koymam söz konusu bile değil :KK43:

a.s.

ben bile resim ekledim canım sende ekle iyi geliyor vallahikaydirigubbakcemile3

eee:nazar:

abartı olmayan bi ruj sürün sizde buyrun sengözlerimebaksanab

Daha oncekı sayfalarda bi suru fot. koydum...buradakı dudaklara kotude demıyorum ayrıca hepinizin dudakları guzel ...sadece bazı rujlar abartılı dedim ...bunu uzatmanın ya da buyutmenin pek bi anlamı yok ....

Arkadaşlar,
konunun içeriğinde kendi yaptığınız makyaj resimlerini paylaşıyorsunuz.
Makyaj da kişinin kendi zevki seçimi olup bu seçimler herkesde aynı olamaz.

eğer buraya resim ekliyorsanız olumlu ya da olumsuz beğenilere açık olacaksınız demektir.

eğer buradaki resimlere yorum yazacaksanız seçtiğiniz kelimeler olumlu ya da olumsuz olsun kişileri rencide edici nitelikte olmamalıdır.

burada yazılan mesajlarda forum kurallarına aykırı olduğunu düşündüklerinizi kötü içerikten bildiriniz, konuyu dağıtarak kişisel tartışmalara dönüştürmeyiniz.
Anlayışınıza teşekkürler.

cosmicpower dudakların ne kadar güzel senin ya maşallaahhh maşalllahhh

az bi kenara çekilin bee :nazar:

my.php
[/URL][/IMG]

hey yavrummm yürü be kuzu kapama:nazar:
dudaklar maaşallah o biçim glosun rengide 10 numara:lepi:
ama fekat lakin sanki biraz taşırmışın gibi geldi banasengözlerimebaksanab

Vaytroz, öncelikle bu fotonun gecenin 12 sinde bir eğlence sonrası çekildiğini belirtmek isterim. Ruj tazelemek gibi huyum yoktur yavru. Sürerim geçer giderim. Bu ruj tahminen sürdükten 4-5 saat sonrası. yemekler yendi, içkiler içildi. Yani anlayacağın bişey kalmadı dudakta. Anca bu kadar işte:nazar:

Elim titremiştir lan yaşlılıktan, taşırmışımdırlaelaelaelaelae

Bu arada Cino, rujum Golden rose ultradiamonds 01. Bitiyorum ben bu ruja:eek:

oo kuzu dudakların çok biçimli kıı
yani çok orantılı
çok beğendim
rucunun rengini de çok beeendim

Vaytroz, öncelikle bu fotonun gecenin 12 sinde bir eğlence sonrası çekildiğini belirtmek isterim. Ruj tazelemek gibi huyum yoktur yavru. Sürerim geçer giderim. Bu ruj tahminen sürdükten 4-5 saat sonrası. yemekler yendi, içkiler içildi. Yani anlayacağın bişey kalmadı dudakta. Anca bu kadar işte:nazar:

Elim titremiştir lan yaşlılıktan, taşırmışımdırlaelaelaelaelae

Bu arada Cino, rujum Golden rose ultradiamonds 01. Bitiyorum ben bu ruja:eek:
eee bunuda gördük ya yiter:nazar:
devamını bekliyoruz kuzu gerdan:CüvCüv:

kuzum,çok zarif ve çok hoş dudakların varmış senin..
rujunun rengi çok hoş. pembenin bu tonuna bayılırım...

Son düzenleyen: Moderatör:
kuzum,çok zarif ve çok hoş dudakların varmış senin..
rujunun rengi çok hoş. pembenin bu tonuna bayılırım...

Aydancım, dudaklarımda ruj pek kalmamış desem, ukalalık yapmış olurmuyum kaydirigubbakcemile3, Allah vergisi naparsın-tatlicadiarzu-

X