Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bi sorum olacak maybelline den gloss almayı düşünüyorum da watershine glossları hala daha üretiyorlar mı?bilen var mı acaba?şöyle yakın zamanda maybelline standına bakmış bi kişi var mı?ben şuan alışveriş merkezlerine çok uzakta bulunuyorum da.

vampgirl dudakların ve gloss hoşmuş bu arada.dudak şeklin ve kalınlığın aslında tam ideal,ne kalın ne ince,çok güzel

dudağıma föndeten srüp üzerine kırmızı rujumdan hafif hafif noktalar koyuyorum.sonra parmağımla koyduğum noktaları yayarak her yerine eşitliyorum.üzerine de gloss sürüyorum..işlem hep aynı.kırmızı pembe rujlarımın alt tabakasına föndeten sürdüğüm de harika renkler çıkıyor.çok koyu olduğunda föndetenle açıyorum

parlatıcı sürmüştüm ama niye net çekemiyorum ben yaa boshayallersmile
sabah sabh uykm yne yok resm ekliyim dedm :))

Benine kurban çok tatlı duruyo yaboshayallersmile
Pembiş ruc pek yaraşmış dudaklarınabayanssulusmile

buda benim kendim bulduğum ruj rengim.nasıl duruyor dudakta kızlar

iyide bu dudaklar Vanessa Hesslerin be canım..hatta bu foto yani...

.

sagdaki yanaga dusen sac bıle aynı

aha bir tane dahada yakalandı.
birde nasıl sürdüğünü anlatıyor arkadaş.
ama nedense bir türlü rujun markasını vermiyordu. sebep belliymiş.sempatiksalakcinni.

donut tatlım süpersin..vereliniortak

aha bir tane dahada yakalandı.
birde nasıl sürdüğünü anlatıyor arkadaş.
ama nedense bir türlü rujun markasını vermiyordu. sebep belliymiş.sempatiksalakcinni.

donut tatlım süpersin..vereliniortak

bunlar hangi ünlünün acaba .sempatiksalakcinni:roflol::roflol:

okypetecım valla o fotosunu cok severım Vanessanın,foto secımı yanlıs olmus :)))))))

Dedektif gibisiniz kızlar :)))) alkisalkisalkis

oyleyız degıl mı :) oyleyız valla :)))

okypetecım valla o fotosunu cok severım Vanessanın,foto secımı yanlıs olmus :)))))))

oyleyız degıl mı :) oyleyız valla :)))

evet canım. kesinlikle yanlış seçim. bu kadar bilinen bir fotoğraftan ,dudakları kesip,dudaklar benim diye koymamalıydı. :))

ben de o kadının o fotosunu arıyordum ama bulamamıştım sen çok yaşa donut emi sempatiksalakcinni

olsun,ettım bır hata derse tabi ki bir seferligine gormemelizkten geliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…