Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tabiki olabılır,ama begemeyenler azınlıkta ki kadının dudakları dunya markası,herkes elınde dolgu enjektorlerı gezıyor :)

Canım oyle abartı bır kalınlıgı yok,bosuna uzuluyorsun.
Gloss sanırım,rengi guzelmıs.

Kızlar maşalah hepinizin dudakları süper bayıldım vallahi ama ne yazık ki benimkiler güzel değil onun yerine ben kendim kendime dudak yapıyorum tüm ince dudaklılara yardımcı olmak amaçlı yüklüyorum göz zevkinizi bozmak için değil kaydirigubbakcemile3

Öncelikle bunlar doğal halleri:

Bunlar da modifiye halleri:

cok dogal ve guzel yapmıssın,ellerine saglık super !

sağol bebeğim. bu arada seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama ben de pek beğenmem angelina nın dudaklarını pek sağlıklı gelmiyor gözüme büyük olmasına büyük de çok kraterli gibi böyle bir tuhaf ya anlatamıyorum dolgun aynı zamanda gergin olunca beğeniyorum seninki mesela çok çok daha sexiii angelinadan

sanırım ama onun ozellıgı de ordan gelıyor,baksana dolgun dudaklı cok ama Angelinanın dudakları efsane oldu sadece.

Buarada ıltıfat ıcın teskekur ederım canım :kedi:

samantha çok yakışmış
canım o glossun markası ve rengi nedir ?

sağol tatlım. ruj +parlatıcı. dudak rengine yakın bir ruj yves rocher 'den almıştım luminelle R836 çok benzeri maybelline'de de var maybelline deki biraz daha parlak ( rhum cake 12) rujun üzerinde şeffaf parlatıcı var victoria's secret da pek bir esprisi yok onun şeffaf olduğu için

angelinanın sağlıksız dediğiniz görüntüsünü kk da beğenenen tek hatunum galiba akannehir

ben de tek beğenmeyen olduğumu düşünüyordum önceden ya kadın çok güzel evet de salt dudak olarak bakınca cezbetmiyor beni valla. burundan çeneye kadar dikey bir çizgi iniyormuş gibi oluyor bazen. ya da üst dudağının alt orta kısmındaki çıkıntı çok gözüme çarpıyor falan. normal bir dudağa göre güzel de sıradan insanlarda bile onunkinden güzelleri olduğunu düşünüyorum.

Onun cenesi bir felaket..

Anistonın sacları ve fızıgı Angelina da olsaydı,ben kombını dusunmek ıstemıoyorum.Dehset olurdu :))

kızlar şaka degil mi :)))))

bu dudaklar nasıl cırkın olabılır

Burdaki dudaklar benim için çirkinden de öte, mide bulandırıcı.
Ama fotodan kaynaklı olabilir. Son galalarda çok güzel görünüyordu çünkü.
Burda sadece buruşuk iğrenç bir et parçası görünümünde bana göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…