Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlarr selaamm....hihoyyyt
Topiği arada ziyaret ediyorum,paylaşımlarınız çok güzel,ayrıca dudak makyajlarınızada hayranım...opuyorumnanaktan
Size sormak istiyorum,ben esmerim ve kendime şu güne kadar düzgün bir ruj yakıştıramadım,
çok fazla kullanmam zaten,parlatıcılar ile idare ediyorm genelde....
Esmerlere hangi rengi daha çok yakıştırıyorsunuz ??...
Aradıgımı artık bulmak istiyorummm:lepi:

patimm patim patimmhihoyyyt yerim dudişlerini çok güzel maşallahhaklinialirimsmileaklinialirimsmile

minikimmm olumunekankayizsmile Şeniz sen daha güzelsin kızzz :kedi:

pati pati patiiiiiiiiiiiim delikafadulden
benine dudagına masallah dudişlere bakkk boshayallersmile

ra ra ra akitrammm canım benim seviyorum seni Şeniz :kedi:
teşekkr ediyorum güzellerimm opuyorumnanaktan

buda bende yalnız resimleri şimdi çektim kızlar dudagımda sadece dudak balsamı var ruj falan yok yani fakat renk farklı çıkmıs cepten ve lamba ışıgında çektigim için böle çıktı daha sonra rujlu haldede eklerim foto :hulya:

leydi çok hoş gözüküyo böyle ruja pekde gerek yokmuş maşallah

kontes ne rakibi kızbilmiyorumkismile

yok balım seninle yarışamam:) teşk ederim...geri sayfalara baktımda allah nazardan saklasın pek seksi dudakların gloslarla pek bi seksi duruyor ıslak ıslak

teşk ederim minik :kedi:
kendi dudak rengim sagdakı aslında soldakınde ışıktan hafif kahvelik oluşmuş :bbo:

yok balım seninle yarışamam:) teşk ederim...geri sayfalara baktımda allah nazardan saklasın pek seksi dudakların gloslarla pek bi seksi duruyor ıslak ıslak
şaka ediom yavru kuşummm,alınma sakınnnopuyorumnanaktan
Allah cümlemizi nazarlardan korusun bebişimmm

canım ya bu resimdeki rujun markası ve numarasını sorsam söylermisin çok beğendim ayrıca dudaklarında çok güzelopuyorumnanaktan
ruj : golden lady orange 05
üstüne azcık da gloss sürdüm çünkü rujun tadı portakal tadında ve ben hiç sevmem o tadı :sinifsinif:
gloss da she marka J29
renkte pek oynama yapmıyor,dediğim gibi tadı gitsin diye sürüyorum yoksa ruja yazık olcak kaydirigubbakcemile3

biliyorum canım şaka olduğunu alınmadım:)) evet allah cümlemizi korusun canım
golden lady markamı yoksa canım bizim golden rose mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…