Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pati pati patiiiiiiiiiiiim delikafadulden
benine dudagına masallah dudişlere bakkk boshayallersmile

Kızlar Ruj sürdüğümde sürekli dişlerimede bulaşıyor şekil aadaaa görüldüğü gibi,sizdede oluyormu???Sebebi ne olabilir çok aşırı yoğunda sürmüyorum.

rotin rujunun rengi çok hoş. nosunu rica etsem.
sana bir tavsiye ruju sürdükten sonra işaret parmağına dudağının ortasına götürüp parmağını emer gibi yap. fazla ruj parmağında kalacak. ve dişlerine bulaşmayacak. biraz komik ama işe yarıyor.

Çok hoşsun vallakaydirigubbakcemile3Deniyecem:lepi:
Pastel 83 canım.

ama ama şımartıyosun beni bebişim

simar gülüm yakisir hihihi bana simarmicanda kime simaracan dermisim :) son ekledigin glos degilde ondan önce bir ruj eklemistin ten rengine benzer cok natürel o hangi ruj canim ? rujunda resmini cekiver bir ara eline düserse :)

simar gülüm yakisir hihihi bana simarmicanda kime simaracan dermisim :) son ekledigin glos degilde ondan önce bir ruj eklemistin ten rengine benzer cok natürel o hangi ruj canim ? rujunda resmini cekiver bir ara eline düserse :)

heheheh kaydirigubbakcemile3

bebişim o ruj şudur:

ismi de : golden rose lip gloss 07 numerooopuyorumnanaktan

ana güzel gözlü garengde gelmis :) güzel renk ama benim icin cok iddali

kontes gloss mus sanki ruj gibi görünüyordu duaklarinda hemen not aliyorum türkiyede bulursam alayim

ana güzel gözlü garengde gelmis :) güzel renk ama benim icin cok iddali

kontes gloss mus sanki ruj gibi görünüyordu duaklarinda hemen not aliyorum türkiyede bulursam alayim
gloss yazıyor ama baya bir renk veriyor ve dudak da emiyo sanki onu,bi acayip kuşumm:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…