Kendi Kokunuzu Ve Tadinizi Merak Ettiniz Mi Hic??

YAREM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
406
5
41
selam kızlar... ben hep merak etmısımdır.. esım bana hep der ne guzel mıs gıbı kokuyorsun,,, cok tatlısın deyıp opuyor... ben de kendı kokumu ve tadımı cok merak edıyorum acaba nasıl.. yada ınsana sevdıgı mı oyle guzel gelıyor kı... sızde merak edıyormusunuz kendınızı..a.s.

bi yabancı pogramda kadının birinin vücut kokusunu esans haline getirmişlerdi bunun için kadını bi güzel kokusuz bi kremle bulayıp sarıp sarmaladılar baya beklettiler ve sonra o kremi cildinden kazıyıp uygun çözücüyle çözdüler bi kaç işlemle vucut kokusu hazırdı:) bize kokmuo kendi kokumuz çünkü burnumuz alışık o kokuya ama yakın olanlara kokuyo bi de bu sevdiğin bi insansa zaten o koku onun başını döndürüo:)

kokunu bilemem ama tadini kendini kesip bi parca yiyerek anlayabilirsin dermisim :))))

bi yabancı pogramda kadının birinin vücut kokusunu esans haline getirmişlerdi bunun için kadını bi güzel kokusuz bi kremle bulayıp sarıp sarmaladılar baya beklettiler ve sonra o kremi cildinden kazıyıp uygun çözücüyle çözdüler bi kaç işlemle vucut kokusu hazırdı:) bize kokmuo kendi kokumuz çünkü burnumuz alışık o kokuya ama yakın olanlara kokuyo bi de bu sevdiğin bi insansa zaten o koku onun başını döndürüo:)

Canım ben öyle bir film izlemiştim.İsmi 'parfüm ''dü filmin.Çok etkilenmiştim aynı senin dediğin gibi kadınları hayvansal yağa sarıp kokularını alıyordu..13,kadının kokusunu alıp hepsini kaştırdıktan sonra melek kokusunu elde etmiş oluyordu sözdee...

bende o filmden sonra acaba nasıl kokuyorum diye çok merak etmiştim..
annem bazen süt bazen çiçek gibi koktuğum söyler

harkesin kendine bir has kokusu var
bende hep merak attiğimden eşime sorarım oda çok hoş koktuğumu söyler
yada insana sevdiği güzel kokar diye düşünüyorum eşimin de kokusu güzel gelir
ama annemin kokusu bir başka bazen bizde bir eşyası kalır onu koklarım

kocam da benim kokumu çok beğenir
nasıl olduğunu merak da etmiyorum..
aslında özel bir şey yapmıyorum parfüm de çok sıkmıyorum ama sık sık banyo yaptığım için duş jelinin kokusu da oluyor bu beğendiği kokunun içinde..

benım bahsettıgım aslında her ınsanın kendıne has kendıne ozel olan kokusuydu... hıc kımse aynı kokmaz bence... yanı parfum dus jelı falan degıl soylemek ıstedıgım... ıkı ınsan da aynı parfumu kullansa aynı kokmazlar bence... bebegım ayrı tatlı kokuyor esımde oyle guzel kokuyor kı bence.... ellerının ıcını bıle koklayıp opuyorum ben kocamın... kızımın bebek kokusu degıstı artık onunda kendı kokusu geldı... onu opunce esımı opunce annemı babamı opunce ayrı ayrı tatlar alıyorum ben... ve bunu cozmeyı cok ısterdım..

benım bahsettıgım aslında her ınsanın kendıne has kendıne ozel olan kokusuydu... hıc kımse aynı kokmaz bence... yanı parfum dus jelı falan degıl soylemek ıstedıgım... ıkı ınsan da aynı parfumu kullansa aynı kokmazlar bence... bebegım ayrı tatlı kokuyor esımde oyle guzel kokuyor kı bence.... ellerının ıcını bıle koklayıp opuyorum ben kocamın... kızımın bebek kokusu degıstı artık onunda kendı kokusu geldı... onu opunce esımı opunce annemı babamı opunce ayrı ayrı tatlar alıyorum ben... ve bunu cozmeyı cok ısterdım..

hiç düşünmedim hiçte merak etmedim...ama eşim herzaman der misler gibi kokuyorsun diye...eşimede nasıl misler gibi diye sormak gelmedi içimden 14 yıldır...her insanın kendine has vücut kokusu vardır ve bı kesinlikle temizlikle alakalı diyorum ben...

nişanlımda bana diyor güzel kokuyorsun diye ben farkedemiyorum ama oda bana güzel kokuyor ten kokusu hiçbirşeye benzemez a.s.

bir arkadaşım vardı..Yeni evliydi o da..
eşinin ter kokusuna bayılırdı..Banyodan 1-2 gün falan sonraki kokusu çok güzel derdi hep..
:)

Evet herkesin kendine özgü kokusu olduğu bilimsel olarak da açıklanmıştır... Yni nasıl parmak izleri herkesde farklıysa ten kokusu da farklıymış. Aşk belgeselini izlediyseniz eğer orda bundan bahseder. Aşık olmamızı sağlayan tek hatta kalbimizden bile daha önemli organımızın da burnumuz olduğunu bilyor muydunuz mesela? a.s Ne kadar ilginç değil mi, karşımızdaki kişinin salgıladığı ten kokusu bizim ondan elektrik almamızı sağlıyormuş.a.s.

Benim nişanlım da benim tenimin kokusunun çiçek gibi olduğunu söyler hep, tenimin tadı da ilk tadıldığında hafif ekşimsi sonra ağızda çok tatlı bir tat bırakıyormuş.:asigim: Bana ilginç gelmişti ama böyle insanın kendisinin farkedemeyeceği bir şeyi başkasından yani sevdiğinden duyması garip oluyor.

Ben de nişanlımın kokusunu biliyorum ama onun bana tarif ettiği gibi tarif edemiyorum bu çok zor, ancak yaşanabilir, en önemlisi de benim beğenmem sanırım. Ben çok beğeniyorum.Şeniz

valla kocamın bana söylediği şu tatlığını bi bilsen
su kokunu bilsen der hep ama bazenmerak ettiğim zamanlarda olmuştur
nasıl kokuyorum acaba diye

X