Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Güle güle kullan canım allah içine sindirsin, benim tek taşım yok, ama nişanlımla çok severek yaptırmıştık alyanslarımızı, benimki bir sıra taş, aşkımınkinin ortası taşsız sarı ve dönüyor..
Elimi her türlü işe sokuyorum ne taş düştü ne birşey oldu..
alttaki yüzüğü isa babam nişanda takmıştı bileziği ile takım Goldaş'tan

Fikir olsun diye ekliyorum onu da :)

Son düzenleme:

allah mesut etsin guzelmis allah devamini getirsin insallah sırnaşık şey

@certur ve @corumlucadı çok teşekkür ederim a.s. aminnn, inşallah hepimiz ömür boyu O'nlarla mutlu,huzurlu oluruz...

ayy inanırmısın benimde iki alyansım var
birisi bu......:dance:

ayyy inanmıyorumm benım alyansımmmm, ben de sımdı koymayı dusunuyordum, ben cok memnunum canım, ozellıkle hıc tas dusme problemım olmadı, ayrıca her goren de bayılıyor alyansıma :dance:

Üstünde nişanlımın üsmi yazıyo onunkindede Benim ismim.
Özel yaptırdık Biz:asigim:

benim de bi tane teş taş pırlantam var sevgilim evlilik teklifi ederken akmıştı ama evliliğimize engel oldukları için takamıyorum içim acıyo çünkü..

hepinzin alyansları çok güzelmiş..

bu da benim ve nişanlımın alyansı ve de tek taşumm...kendim almadım heeeeee

Son düzenleme:
yaaa hanımlar kaç kez denedim hep çok büyük oldu fotolar..herkesten özür dilerim

yaptım canım..olmadı ama:1no2:

Canım sana resimli anlatmaya çalışıcam oksengözlerimebaksanab

sitesine gir gözat tan resmni seç (boy 800x600 olsun yani resize image? yazan yer)

Sonra host it e bas bekle çıkan sayfadan

İşaretlediğim yeri kopyala ve KK ne gel gösterdiğim ikona yapıştır olay tamamdır:dance:

umarım bu sefer olursengözlerimebaksanab

[/IMG]
en sonunda benımde bır yuzugum oldu kendı aramızda yuzuk taktık gercı aılesı bılıyor benım sadece babam bılmıyor temmuzda oda ogrencek :teytey::teytey:

Son düzenleme:
[bu da benim alyansım modelini ben çizmiştim el işi:)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…