Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

hayır canım kesınlıkle cıkarmıyor, bende cok tereddut ettım ancak su an cok memnunum, kuyumcu uzerıne basa basa tasları kesınlıkle dusmez dedıgınde ınanmamıstım ama gercekten öyleymıs

ya arkadaşlar taşlı yüzükler çokta kullanışlı değil bence.ben nişanımda aldım ve taşları düştü en sonunda bvlgari model aldımda rahatladım.her hafta kuyumcuya taş yapıştırmaya gider olmuştum yasırnaşık şey

emine gülşen canım resmin görünmüyor vve çoook merak ettim seninkini...lale kıs sen söle bari resmi göster bakem merak ettim yaaa

benimde alyans yüzüğüm bu kızlar ama yeni bir tane almayı düşünüyorum çok hoş alyanslar var ama karar veremedimCADIARZUCADIARZU

benimde alyans yüzüğüm bu kızlar ama yeni bir tane almayı düşünüyorum çok hoş alyanslar var ama karar veremedimCADIARZUCADIARZU

seninki parmakta çok güzel parlıyor olmalı. bizim hocada bir benzeri vardı,çok sade olmasına rağmen parlamasıyla dikkat çekiyor ve çok hoş duruyordu. 17 şubatta tek taşımın(kahve içildiği gün annesi takacak bana), mart'ın ortasında da alyansımın resmini koyacağım inş.

istemeye geliyorlar şubat'ta :)) ve muhtemelen 14 şubat'ta :sm_cool:

ŞenizŞeniz

üsttekini kaaale alalım süprizzzzz

ortasındaki sarının da dalga şeklinde olduğunu düşünelim hani ~ gibi ondan laelaelaelaelae
sırnaşık şey

bu benim eski alyansım.görünüşü çok hoş ama kullanışsız.bence alma.ayrıca taşıda sürekli düşüyo ve yüzükler çok çiziliyo.a.s

Uyarın için sağol canım.Bu alyans seçeneklerimizden biriydi,modeli hoş diye düşünmüştük ama bakacağız artık
Peki neden kullanışsız?Taşları yüzünden mi yoksa kalınlığından dolayı mı?
çiziliyor mu???:bbo:beyaz altın dayanıklı oluyor diye biliyordum

merhaba arkadaşlar,
ister taşlı ister taşsız ister beyaz ister sarı nasıl olursa olsun alacağınız modeli mutlaka önceden belirleyin.. sakın ola ki son kararı kuyumcuya bırakmayın.çok fazla model ve seçeneği bir arada gördüğünüz için kafanız karışıyor..
ben bu hataya düşmüş biri olarak, şu an çok beğenmediğim içime sinmeyen bi alyansı taşıyorum
(resim koymayı biri anlatabilirse resmini koyacağım alyansımın)
birde düz alyanslar mutlaka çiziliyor.. alacağınızın çok düz bir model olmamasına dikkat edin..
nacizhane tavsiyemdir :)

bu da bizim nişan yüzüklerimiz..klasik,düz,bombeli..ben baştan beri hep düz sarı renk istiyodum.alyans gibi gözüksün istiyodum.nişanlımda kabul etti.ama o daha kalın istiyodu.ben istemedim.başka yüzükle birlikte kaba durur die.belki düğünde kalınlaştırırız ama..

ve vee veee o beklenen gün geldi :teytey: dün sözlendik Şeniz şimdilik tek taşın resmini koyuyorum,makinada sorun olduğu için pek iyi çekmedi ( sözlenince ona bakışım bile değişti, sevgililere acilen tavsiye ediyorum çok güzel heyecanlar. :sm_cool: inşallah yakın zamanda alyansımın da resmini koyacağım(henüz almadık ki :1rolleyes:)

:asigim:

Son düzenleme:
kızlar buda benim alyansım çok beğenerek aldım taşlı ve gördüğünüz taşlı beyaz altın olan kısmı dönüyo taşlı almayı düşünenler için söylüyorum bir yıl 9 aylık evliyim mutfakta bulaşık yıkarken duş alırken çoğu kere çıkartmam unuturum ve bir kere bile taşı düşmedi

buda söz yüzüğüm aynı zamanda tek taşım ama eşim tek taş olmasını istememiş alırken üstteki tek taş yanında da aşşağı doğru dikdörtgen iki adet taş daha var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…