Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Güle güle kullan canım allah içine sindirsin, benim tek taşım yok, ama nişanlımla çok severek yaptırmıştık alyanslarımızı, benimki bir sıra taş, aşkımınkinin ortası taşsız sarı ve dönüyor..
Elimi her türlü işe sokuyorum ne taş düştü ne birşey oldu..
alttaki yüzüğü isa babam nişanda takmıştı bileziği ile takım Goldaş'tan

Fikir olsun diye ekliyorum onu da :)
dsc01010jq7.jpg

dsc01013hp5.jpg

Son düzenleme:
ve vee veee o beklenen gün geldi :teytey: dün sözlendik Şeniz şimdilik tek taşın resmini koyuyorum,makinada sorun olduğu için pek iyi çekmedi :KK43:( sözlenince ona bakışım bile değişti, sevgililere acilen tavsiye ediyorum çok güzel heyecanlar. :sm_cool: inşallah yakın zamanda alyansımın da resmini koyacağım(henüz almadık ki :1rolleyes:)

:asigim:

resim2004yp1.jpg

resim2006sr6.jpg

allah mesut etsin guzelmis allah devamini getirsin insallah sırnaşık şey

@certur ve @corumlucadı çok teşekkür ederim a.s. aminnn, inşallah hepimiz ömür boyu O'nlarla mutlu,huzurlu oluruz...

benim ilk alyansımda bulgari idi
ama ben hayatımda böyle rahatsız bir yüzük görmedim
hem kalınlığı ile hemde körüklü olmasından dolayı kullanışsızdı
değiştirip klasik aldım
iki tane alyansım var biri klasik biride bu:asigim:

ayy inanırmısın benimde iki alyansım var
birisi bu......:dance:

Güle güle kullan canım allah içine sindirsin, benim tek taşım yok, ama nişanlımla çok severek yaptırmıştık alyanslarımızı, benimki bir sıra taş, aşkımınkinin ortası taşsız sarı ve dönüyor..
Elimi her türlü işe sokuyorum ne taş düştü ne birşey oldu..
alttaki yüzüğü isa babam nişanda takmıştı bileziği ile takım Goldaş'tan

Fikir olsun diye ekliyorum onu da :)
dsc01010jq7.jpg

dsc01013hp5.jpg

ayyy inanmıyorumm benım alyansımmmm, ben de sımdı koymayı dusunuyordum, ben cok memnunum canım, ozellıkle hıc tas dusme problemım olmadı, ayrıca her goren de bayılıyor alyansıma :dance:

benim de bi tane teş taş pırlantam var sevgilim evlilik teklifi ederken akmıştı ama evliliğimize engel oldukları için takamıyorum içim acıyo çünkü..

hepinzin alyansları çok güzelmiş..

adszpw1.jpg
bu da benim ve nişanlımın alyansı ve de tek taşumm...kendim almadım heeeeee:p

Son düzenleme:
yaaa hanımlar kaç kez denedim hep çok büyük oldu fotolar..herkesten özür dilerim:KK43:

yaptım canım..olmadı ama:1no2:

Canım sana resimli anlatmaya çalışıcam oksengözlerimebaksanab

sitesine gir gözat tan resmni seç (boy 800x600 olsun yani resize image? yazan yer)
77438596lm7.png

Sonra host it e bas bekle çıkan sayfadan
36397398jr7.png

İşaretlediğim yeri kopyala ve KK ne gel gösterdiğim ikona yapıştır olay tamamdır:dance:
67416988by0.png

umarım bu sefer olursengözlerimebaksanab

dsc02749bf7.jpg
[/IMG]
en sonunda benımde bır yuzugum oldu kendı aramızda yuzuk taktık gercı aılesı bılıyor benım sadece babam bılmıyor temmuzda oda ogrencek :teytey::teytey:

Son düzenleme:
[bu da benim alyansım modelini ben çizmiştim el işi:)))

Son düzenleme:
X