Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

buda benim alyansım kızlar çok beğenerek almıştık eşimle el işi bir yüzük çok rahat çok kullanışlı tavsiye ederim:dance::teytey

buda benim alyansımın aynısı benimki iki taş sıralı ve pırlanta aklımdaki tek alyans bvlgariydi evlenmeden önce bile hep bunun hayalini kuruyodum eşimde saolsun hem kuyumcu olması sebebiyle beni kırmadı ve bunu yaptı bitanede tek bi sıra taşlı bi tanede tek taşım var hepsi bu kadar....:teytey:

Bayanlar eşim bana pırlanta almıyor alyansımda dümdüz... sizinkiler ne kadar güzelmiş ne yaptınızda eşiniz aldı bunları ?? Bvlgari pırlantalı alyansa bayıldım kaç paradır acaba_?

Bayanlar eşim bana pırlanta almıyor alyansımda dümdüz... sizinkiler ne kadar güzelmiş ne yaptınızda eşiniz aldı bunları ?? Bvlgari pırlantalı alyansa bayıldım kaç paradır acaba_?

öyle düşünme lütfen, erkeklerin takılara bakış açısı farklıdır. bazıları gereksiz görür, bazıları taktığım benim şanımdandır diye düşünür her şeyi en iyi şekliyle yapmaya çalışır, bazıları bunlar 1 defa oluyor diye düşünür, bazıları da ha öyle ha böyle hepsi aynı şeye geliyor diye öylesine yapar ve tabi en belirleyici olan maddi durum.... bunlar çoğu zaman erkeğin sevgisini gösteren şeyler değildir... sıkma canını, mutluysan gerisini boşver...

bence bu tür şeyleri dert etme. Ama senin için gerçekten önemliyse de eşinle açık açık konuş.

canım eşin almiyorsa kendin alabilirsin kendine
tek taşımı kendim taktım hesabı yerimseniben
biz bulgari alyanslarımızı 3 sene önce almıştık ozamanlar 1 milyar 300 ödemiştik ikisine
eşiminki 300 milyon civariydı benimki 1milyar felandı işte (eşimki taşsız model ortası düz olanlardan benimki komple taşlı)

Kızlar buda benim tek taşım ve alyansım.Daha önceleri istediğim tek taş ve alyansı siteye göndermiştim ama bunlar daha çok hoşuma gidince aldım.Resim pek net değil ama idare edin :)

ben sözlenmeden çok zaman önce tek taşımı kendim almak niyetiyle almıştım yüzüğümü sengözlerimebaksanab.. buna çok benzer bir yüzüğüm var

bizimkiside bunlardan.2 sene önce aldık.onunkı ıyıce çizilmiş.fırsat bulup hemen değiştircem.yenı ve daha şık model istiyorum.

3 yıl önceki 1300 ytl şimdinin 4000 ytl sidir
çok pahalıymış yüzükleriniz
resimleri varmı merak ettm nası yüzük öle o:1shok:

canım benim yüzüğüm bu
orjinal fiyatı çok pahali değildi
yanlış hatırlamıyorsam eşimkinlen benimki ikisi 600 milyon civariydı
ama eşim istediki benimkinin taşları gerçek olsun
ve gerçek pirlanta taşlarlan kaplatı komple
o yüzden benimki pahalı oldu 1 milyardan biraz fazla tutmuştu kuyumcu tanış olunca 1 milyar vermiştik ozamanlar eşiminki 300 milyon civariydı işte
şimdiki değeri hakkında bilgim yok dediğm gibi 3 sene oldu biz alalı

Son düzenleme:
C:\Documents and Settings\ŞENGÜL AKIN\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\577BD94E\Resim 011[2]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…