Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

ooo yine çok güzel şeyler eklenmiş :)

yalnız bizim söz işi yoğun bakımda olan babanneye bağlı ( Allah tez zamanda şifa versin, yaa ufff (( alyansımı alır almaz koyacağım resmini .

hepsi birbirinden güzel...ve eminim modelinden cok statüsü önem tasiyordur bizler icin...

demiştim ya... almış taa istanbuldan getirtmiş benim sevgilim TWCE LOVE ımı... :sm_cool:... canım kocişim seni seviyorum.. ŞenizŞeniz

canım bende reklamlarda görmüştüm çok hoşuma gitti almayı düşünüyoruz fiyatı hakkında bilgi verirsen sevinirim

kız bu bilezik herşeye takılır bluzlara filan ben sevmiyom böyle takılar şeyleriii ama yinede güzel güle güle kullan

evet canım bende o yüzden hep bu tarz bişi aradım herşeyle takabileyim günlük yaşantımdada rahat kullanabileyim die.bende sevmezdim ama insan evlenme niyetine girip böyle şeyler aldığında takası geliyor inan bana belki ilk hevestir ama ben mesela yüzüğü parmağıma takmak için biran önce nişan günüm gelsin die can atıyorum. yerimseniben

teşekkür ederim canım yorumun için.. :1hug:

benim alyansimda bu. a.s
çok severek almiştim ve halen çok severek takiyorum. eşiminkide bunun taşsiz olani.

resim nasıl koyulacak bilmiyorum ama bizim alyanslarımız bulgarinin 3 çizgili olanından:))

Benim de bir bvlgari alyansım var.2005 haziranından beri kullanıyorum,körüklü 3 sıra ortası beyaz,kenarları yeşille sarı arası.eşimde ben de çok memnunuz.Değişmeyi de düşünmüyoruz...
Onun haricinde tek taş ve sıra taş pırlantam var.Bunlarıda sıra taşı öne tek taşı arkaya olmak kaydıyla ara sıra takıyorum.Onların ikisi de alyans gibi.
Yalnız bir şey söylicem cancağızlarım sıra taş ve normal alyans takılmaz.:asigim:

özkan Alyans Merrily gold internette bulabilirsin Benim eşim muhasebeci kuyumcuların defterlerini tutuyor istanbuldan yaptırttık

Arkadaşlar bu taşlı alyansların taşlarından dolayı sorun çıkmıyor mu sonra?Biz de taşlı alyans almayı düşünüyoruz ama ben taşları düşerse diye tereddütte kaldım
:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

DÜŞTÜĞÜ ZAMAN TAKTIRICAN ARKADAŞIM............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…