Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

özel yapım canım o yzüzük 2.500 dü sanırım ole bıseydı tam hatrlamıorum ama bız bıde bodrumda sorduk ondan da ole pahalı demıs olabılırler burda bıraz pahalı oluyo

özel yapım canım o yzüzük 2.500 dü sanırım ole bıseydı tam hatrlamıorum ama bız bıde bodrumda sorduk ondan da ole pahalı demıs olabılırler burda bıraz pahalı oluyo

biz o yüzüğün bi benzerini sormuştuk canım bayanınkinde taş yoktu koydurabiliriz demişti kuyumcu 900 tl demişti fiyatını.taş koyuncada fazla oynamaz o civarda olur demişti.ama 2500 pahalıymış hani.sizn baktığınızın markası assostu değilmi?

bılmıyorum canım ewet asostu taslarıda pırlantaydı bnmde yuzugumu alırken tas koyarız sonra dıolar sonra koyulmaz dedıler cok sınır olmustum

bılmıyorum canım ewet asostu taslarıda pırlantaydı bnmde yuzugumu alırken tas koyarız sonra dıolar sonra koyulmaz dedıler cok sınır olmustum

biz izmirde sormuştk cnm koyarız demişlerdi.başka kuyumculara sormadınmı?

Bızde sözü aramızda yapmıstık 2 ay surdu zaten beyaz altın almıstık düz renk sımdı saklıyorum vıtrınde

benim alyansım da bu daha bugün geldi siparişten :dance:

Eklentiler

• $yüzük 001.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 988
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…