Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

İlk alyansım hamileyken küçük geldiği için çıkarmıştım. Kayboldu.:CüvCüv:
İkincisini eşimle kavga etmiştik, camdan aşağı fırlattım. Kayboldu.kötükedihüso
Üçüncüsü şu an parmağımda. İnşallah ömür koyu kalır. :nazar:
Büyüsü de kayboldu...senağlama

Bu da benim alyansım çok beğenerek almıştık

dsc03912o.jpg

kızlar yaaa iki gün önce atasaydan tek taş ve alyans begendim..tek taşa 3000tl aysanlara 1200 tl dediler..yani ben bi tek taş ve yüzüge 4200 tlmi verdircem çok para değilmi sizceee..bide erkek arkadaşım alcakk kaynanam falan almıycak yüklenmekde istemiyorum..ama aşırı begendimmm çok güzellerdiiiiiiii:KK43::KK43::KK43::KK43:

atasay ın fiyatları gramına göre yüksek oluyor...işçilik masrafi deyip fiyatları yukarı çekiyorlar...

öyle valla çok yüksek ya şaşırdımmm normalde alyansın çifti en fazla 800e sordum atasay acaip çoşmuş ama çok güzellerdi hala aklımda yeminle:)

öyle valla çok yüksek ya şaşırdımmm normalde alyansın çifti en fazla 800e sordum atasay acaip çoşmuş ama çok güzellerdi hala aklımda yeminle:)

canim merak ettim nette resmi varsa eklermisin? aynisini baska yerde yaptir tavsiye ederim tipkisinin aynisini yapiyorlar fiyatlarda ck uygun

canim merak ettim nette resmi varsa eklermisin? aynisini baska yerde yaptir tavsiye ederim tipkisinin aynisini yapiyorlar fiyatlarda ck uygun

cnm nette birebir resmi yok adam daha yeni bi ürün bulamassınız demişti zaten ama çok benzeyen resimlerini ekliyim..benim begendigim alyansta taşları yoktuu bu resimde var.bide tırtıklı değildi düzdü..üç renk altından yapılmıştıı.tek taşta bu koydugum resimdekinin yan tarafındaki boşluk taş olmayan yerde taş vardıı..keşke resmini çekseydimmm dışarı çıkınca çekerimmm eklerim buraya..

biz bvlgari almayı düşünyoz. ben çok seviyorum.
ama kullananlar tavsiye edermi. kullanışlımı fikir verirmisiniz bana.

Biz geçen haftalarda alyançıdaydık canım bulvari yüzük vardı böyle bir taktım parmağıma parmaklarım yarım metre aralık kaldı.
Alyansçıda tavsiye etmiyoruz ok rahatsız bir yüzük dedi.
Denemeden karar verme tabi timyy belki sen rahat edersin ama genel olarak çoğu kişinin parmak huzurunu bozan bir yüzük.

Biz geçen haftalarda alyançıdaydık canım bulvari yüzük vardı böyle bir taktım parmağıma parmaklarım yarım metre aralık kaldı.
Alyansçıda tavsiye etmiyoruz ok rahatsız bir yüzük dedi.
Denemeden karar verme tabi timyy belki sen rahat edersin ama genel olarak çoğu kişinin parmak huzurunu bozan bir yüzük.

hadi yaaa çok duydum bunu gerçekten. dedim birde kkya sorayım. sonuçta ömürlük kullanılacak bişey yani. rahat ve kullanışlı olması önemli benim için.
teşekkür ederim

X