Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

teşekkürler canım, sizlerde iyi ve mutlu günlerde kullanın.. bana çok orjinal geliyor, pırlantalılar kadar göze hitab etmesede..
.

benimki taşlı yazıyor canım dikkat ettiysen. aşkımın ki taşsız.
normal isim yazının üzerine taş gömdürdük benimkine...:):asigim:

avatarda resimde belli olnuyor anlayamadım dolaysıyla ama taşlı olması dahada güzelmiş.... keşke bende akıl etseymişim...
buarada hologramlı yüzük resmi bulamadım :KK43:
ama aramaya devam etcem mutlaka bulcam. çok hoş çünkü görmenizi isterim...

ben bu yüzükleri internet sitesinden buldum (yüzüklerin üstündede var site adı zaten) daha sonra bulunduğum şehirdeki kuyumcuya sipariş ettik yaptırdılar bizimkinin markası 'tarz alyans' ( taşları düşmez bence yani ben bile düşürmediysem 6 aydır:))
ayrıca altınbaşta da var bu yüzüklerden yalnız altınbaştakilerin tel sarma kısımları kaynaklı o yüzden pek hoş durmuyo açıkçası

bende bu yüzüklerden istiyorum ama kullanışı nasıl olur bilmiyorum. kalınlığı ve telleri rahatsız ediyormu. parmakta duruşunu da görmek isterim kaba durmuyor değilmi...

bende bu yüzüklerden istiyorum ama kullanışı nasıl olur bilmiyorum. kalınlığı ve telleri rahatsız ediyormu. parmakta duruşunu da görmek isterim kaba durmuyor değilmi...

hayır canım bence gayet kullanışlı almak istersen tavsiye ederim herkes kalın diyo ama bana hiçte kalın gibi gelmedi bana göre gayet rahat ve şık bi yüzük ben çok memnunum yanikaydirigubbakcemile3

Zamanı geldiğinde Allahım nasip kısmet ederse benım alyansım bu olucak
Eki Görüntüle 14938

kız ben sırf sabun olayını düşünüyorum sabun kaçması en ıllet oldugum hareket yüzüğe bunlar da hoş çok oymalı kakmalı hoş da durur ama sırf sabun kir çöp olur araları ohoo onları temızleyınce kdr kaydirigubbakcemile3 tercıh senın ama şekerım ben düz bır şey tercıh ederım mumkunse ya dümdüz yuvarlak halka ya da ekledıgım gıbı az buhulu halka alyans seklınde. hoş grünüyor ama senın secımın de hihoyyyt

kız ben sırf sabun olayını düşünüyorum sabun kaçması en ıllet oldugum hareket yüzüğe bunlar da hoş çok oymalı kakmalı hoş da durur ama sırf sabun kir çöp olur araları ohoo onları temızleyınce kdr kaydirigubbakcemile3 tercıh senın ama şekerım ben düz bır şey tercıh ederım mumkunse ya dümdüz yuvarlak halka ya da ekledıgım gıbı az buhulu halka alyans seklınde. hoş grünüyor ama senın secımın de hihoyyyt

valla aslında haklısın. önemli olan sadece güzel durması değilmiş benim alyansımda taşlı ve oymalı sabun direk içine giriyo beyaz altın tarafı kararıyo falan. takalı 4 ay olmasına rağmen bende düz sarı altınmı alsaydım diyorum şimdiden. görüntü olarak çok seviyorum ama kullanışlı oluyor diyemem.

benmde alyansım bu olacak inşallah
7440adsiz.JPG

valla aslında haklısın. önemli olan sadece güzel durması değilmiş benim alyansımda taşlı ve oymalı sabun direk içine giriyo beyaz altın tarafı kararıyo falan. takalı 4 ay olmasına rağmen bende düz sarı altınmı alsaydım diyorum şimdiden. görüntü olarak çok seviyorum ama kullanışlı oluyor diyemem.

hihoyyyt kaydirigubbakcemile3 bir arkadasımın da bu sekıldeydı, o da gıttı duz ince bır alyans aldı normalde bunu takıyorum dıyor, bazen tek tasını takıyor bazen o ınce sarı alyansını... ay keşke benım de olsa yaa kurdeele toka degıstırır gıbı degıstırırdım bı o bı bu naniknanik

farklı alyans kullanan tanıdıklarım var, bırını cıkrıyor dıgerını takıyor
iki kızın da ortak noktaları cok zengın olmaları, belkı kocası al onu da bunu da alalım falan dıye dıye alıyor onlar da mecbur degısık takıyordur, bılemıyorum. bır tanesının tam tur pırlanta alyansı var arada onu takıyor.

evet o yuzukler süper canım ama ben alyansımı çıkarmam ya bu cok ozel yani alyans nişanlanınca takılır dahada cıkmaz bence tabi ama diğer ele o sıralı taslılardan falan tabi takılabilir

ben nişan alyansının kısa zamanda değiştirilmesi uğursuzluk getireceğine inanıyorum.

benim alyansım isim yazılı ve taşlı hiç çıkarmıyorum. arasına birşey girmiyor kararmıyor. söz yüzüğümde sürekli parmağımda o da 5 taş ve alında da sırataşı var birazda yüksek ona da hiçbişiy olmuyor. eşimde iki yüzüğünüde hiç çıkarmaz. ki kendisi sürekli elini yıkıyor gıda işiyle uğraşıyor. ama sorun olmadı.
o yüzden dilediğiniz modeli seçin hiçbişiy olmuyor kolay kolay.
kolonyacım dert etme sen al beğendiğin modeli söz içinde nişan içinde...

ImageShack - Image Hosting :: ak246.jpg
ImageShack - Image Hosting :: grnt006e.jpg
bunlarda bizim söz ve nişan yüzüklerimiz.

Bu markanin cok farkli alyans modelleri mevcut...

Eklentiler

• $yüzük.jpg
    $yüzük.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
X