Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

kızlar hepinizin alyansları çok güzel bence modelinde önemi pek yok aşk olsun yeter ki diilmii... benim yüzüğümde sık taşlarla süslü 3 sıra sarı altın üstüne olan varya anlamışsınızdı heralde ondann .. hepinize güzellikler diliyorumm

buda benım kızlarrrrrrrrrrrr
hem nısan yuzugum hemde tek tasım

cnm alyansın farklı duruyor ama tek taştan dolayı anlayamadım..eger tek alyanslı resim varsa eklersen sevinirimm..bide markası ne acaba:kedipuyorumnanaktana.s.

ya niyeyse burdan çok beğenilenler kimimizin eliğnde güzel durmuyor... yada yakışmıyor rahatsz ediyor... o anda hemen başka modellere yöneliyoruz... parmakta son halini görmek lazım...

bn séçmedim yzkLeri nişanLım seçmiş doqum quNü hediyemdi o ysdn ama çok zevkLidr nişanLım

biz bvlgari almayı düşünyoz. ben çok seviyorum.
ama kullananlar tavsiye edermi. kullanışlımı fikir verirmisiniz bana.

bedne bulgari alacaktım.. amaa
işyerinde benden 2ay önce nişanşlanan arkaddşım kesinlikle alma dedi içi çok pislenio kullanışlı değill sonra nişanlısı saçını filan toplanrken saç arasına giriyomuş ediyomuşş sakın sakın dedii..
bende vazgeçtim .. başka alyans aldım resminide koymuştum burada..
yanii bende tavsiye etmem canm

bunlarda benimkiler ama ben hiç kullanmıorum normalde, bebek varken yüzük pek hijyen bişey diil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…