Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

[/B][/QUOTE]

ya bende bayılıyorum buna cok tatlı ya inşallah bende takcam ya az kaldı çok az:teytey:

KIZLAR HAFTAYA UFUĞUM VE AİLESİ AİLEMLE TANIŞMAYA GELİCEKLERDİ.. VE O SIRDA BABAMINDA RIZASIYLA YÜZÜK TAKMAK İSTİCEKLERMİŞ (BEN SADECE TANIŞMAYA GELCEKLERİNİ SANIYORDUM SÜRPRİZ YAPICAKMIŞ UFUĞUM BANA) FAKAT BABANNEM VEFAT ETTİĞİ İÇİN MALESEF BU DURUMU NİSAN YADA MAYISA ERTELEMEK ZORUNDA KALDIK..BABAMIN KENSİNE GELMESİ TOPARLANMASI BENİM MUTLULUĞUMDAN ÇOK ÇOK ÇOK ÖNEMLİ ŞUAN BENİM İÇİN..

BUGÜN UFUĞUM İŞTEN İZİN ALIP İŞE GİTMEMİŞ VE EVDE TEK OLDUĞUM İÇİN AİLEM MEMLEKETE GİTTİĞİ İÇİN BANA KAHVALTIYA GELDİ HEMDE YANIMDA OLMAK İSTEMİŞ ÇÜNKÜ DÜN GECE TELDE ÇOK AĞLADIM DAYANAMAMIŞ..VE GELDİĞİNDE SÜRPRİZLERİYLE GELDİ BANA ALDIĞI YÜZÜKLERİ GETİRDİ BAKIN SİZLERLE PAYLAŞİM BENDE HEM BİRAZ KAFAM DAĞILIR BÖYLELİKLE..

BUNUDA GÖRMÜŞTÜM GEÇENLERDE VE BEĞENMİŞTİM Bİ ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE.. VE AŞKIM DAYANAMAMIŞ BUNU ALMIŞ DÜN..

bende eksik kalmayayım ekliyim dedim :asigim:
böceğiminki bunun taşsızı. stres alyans olarak geçiyor bunlar

foto çektikten sonra ImageShack® - Image Hosting dan yükleme yapıyosun ablacım

orda yaptıgın resme tıkla
resim büyüsün
resmin üstüne sağ tıkla özelliklerden bi link çıkcak onu buraya yapıştır

olmuyor ablacım beceremiyorum

ImageShack® - Image Hosting

bu adrese girin, gözat yazar ona tıklayın.
yüklemek istediğiniz resim masaüstünde mi nerdeyse onu seçin ve a tıklayın.
sonra da host it yazıyor ona tıklayın..resim imageshack'e yüklendiğinde link verecektir.
siz syfanın en altında bulunan "Show Advanced Linking" yazan yere tıklayınca altında bi link belirecek kırmızı bi yazının altında..o linki kopyalayın ve burda cevap yazdığınız sayfaya gelerek üstte bulunan "grafik ekle" seçeneğine gelin ve oraya linki yapıştırınn
bu kadar umarım anlatabilmişimdirCADIARZU

kızlar yorum yapın güzel çekemedim aceleye geldi çünkü nasıl bunlarda benim ömrümle aramdaki bağın simgeleri

olmuş sonunda :) ama bulanık çıkmış alyans güzel görünüyo

Son düzenleme:
kk'da 40 yılda bi kere işe yaramışımkaydirigubbakcemile3

evet biraz flu çıkmış ama hoş görünüor tek taşımızı da takmışızz:jeyyar:

ben beceremedim ya olmuyo tabi takıcak biri olmayınca alyanslar bile kendilerini göstermiyo sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…