Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Ben de kusur kalmıyım bendeeee sositososito
amaaan netten bulmak çok zor oldu benzerlerini bulabildim ancak

Bu kocişimin alyansına çok benziyor hemen hemen böyle

Bu benim alyansıma çok benziyor bizim alyanslarımız beyaz altın yeşil değil ama model hemen hemen böyle

özel günlerde sol parmağıma değil de sağ yüzük parmağıma tek taşımla birlikte taktığım tam tur alyansım

bunlarda fotoğraflarımızdan yakalayabildiğim kareler çok belirgin değil ama çok beğenerek aldık alyanslarımızı ben hiç çıkarmadım bugüne kadar eşimde öyle :asigim:

bir de son zamanlarda bu alyans modelini çok beğeniyorum yeşil yada kırmızı altında hiç hoşlanmam ama bu model çok kibarmış eğer bir gün yeni bir çift alyans almak istersek bunlardan olsun isterim

Son düzenleme:
merhaba benim alyansim 8 sene once almistik simdi yeniden almak istiyorum ama hangi alyanstan alcam karar veremiyorum birde onceki alyansimizi esim takamiyor cunku aldigimizda kiloluydu simdi zayifladi parmagina bos geliyor oyuzden yeni almak istiyorum disarda goren bekar zannecek

alyansı kuyumcuya götürüp daralttırabilirsiniz.

alyansları daraltmıyolar benim eşimde de aynı sorun vardı daraltmadılar mecbur yeni aldık

benimde var evde kullanmıyorum dışarı çıkarken alyansın arkasına takıyorum çok hoş duruyor. şart değil tabi ama güzel oluyor. bide sözde tektaş nişanda alyans takanlar var.

bende 2-3 hafta sonra sözleneceğim sözüme tektaş aldırdım
nişanda da alyans takacaz delikafadulden

benimde var evde kullanmıyorum dışarı çıkarken alyansın arkasına takıyorum çok hoş duruyor. şart değil tabi ama güzel oluyor. bide sözde tektaş nişanda alyans takanlar var.

yaa su tektaşı sarı değilde beyaz altın alsak olmuyor muu..:mymeka:

ßis de sölenices nasipse haziran gibi..alyans için önerisi olan warmı ßanaaa kaydirigubbakcemile5

demiştim ya... almış taa istanbuldan getirtmiş benim sevgilim TWCE LOVE ımı... :sm_cool:... canım kocişim seni seviyorum.. ŞenizŞeniz
canm çokk güsell güle güle kullan netten bulamadım onu fiyatını bilosan netin adresini versene çokk güseell bea:roflol:

canm öneri olarak bişey diemem ama çokk araştırr netten bak içine sinsin istedğini all sonra bizimgibi yok şunu alsaydım nie bunun aldıysam deme rabbim inş nasip eder haziranda alyans takmanı hayırlıs olsun:asigim:

alyansları daraltmıyolar benim eşimde de aynı sorun vardı daraltmadılar mecbur yeni aldık
ben daralttırmıştım ama :uhm:

yaa su tektaşı sarı değilde beyaz altın alsak olmuyor muu..:mymeka:

bende sarı altını pek sevmediğim için yeşil altın aldım, alyans da yeşil altın olunca uyumlu oldu. bence alyansın yanına beyaz altın güzel durmuyor gümüş gibi oluyo ama sen bilirsin tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…