Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bu söz yüzüğüm tek sıra taşlı pırlanta bide tektaşım vardı söz yüzüğümü eşimin zevkine bırakmıştım sade bişey olsun dedim oda bunu yapmış yapmış diyorum eşim kuyumcu ustası çünkü kaydirigubbakcemile3 ama dedim alyansımız kesinlikle bvlgari olucak çünkü benim haylimdi bu oda bunu almış sağolsun sadece taşlarını değiştirdik onlarıda pırlanta yaptı

buda benim alyansım sade ama ben çook seviyorum

bende bu tarzı çok begeniyorum.hihoyyyt.hem şık hemde hiç modası geçmiyorsositososito..taşlılar çok güzel ama taşı düşcek diye rahat kullanamam.yasakkelime.bidee sürekli aynı alyansı takmak isteyenlerdenim...degiştirmek istemem..a.s.

ben de inanılmaz nişan yüzüğü aradım kalın sewiyordum en sonun da karar verdim gittik eşim sahibini tanıyordu gelmişken görüşelim dedi neyse tokalaşırken inanamadım yüzüğünü çok beğendim tam benlik bişey şimdi içime çok sindi dedi içimdeki küçük kız çocuğu derin bir nefes aldım yüzüğünüz çok güzelmiş dedim adam demezmi ewet eşim ve kendim için özel yaptırdım dedi ya ben bu yüzükten alabilirmiyim dedim malesef burda yapılmıyor dedi lütfen dedim bize bir iyilik yaparmısınız rica ettim eşimin arkadaşıydı kıramadı:)hiç utanmadım wallaha...yanlız bizim nişanımıza az kaldı yüzük burda yapılmıyor genel de kapalı çarşıda yapılıyormuş ist olmuyor el işciliği sadece erzurum da oluyormuş neyse oraya gitti ama yetişmecek diye çok korktum nişana 1 kaç gün kala geldi eşim altın sewmediğinden pilatinden yapıldı her gören çok beğeniyor yüzüğün içinden her tarafın da taş var hiç kimse de görmedim şimdiye kadar yüzüğümüzün sembolü bereket demekmiş bunu duyunca mutluluğum dahada arttı....

peki resmi yokmu öyle anlatinca cok merakta kaldimsırnaşık şey

çok teşekkürler kızlar..beğenerek almıştık ama burda o kadar güzel paylaşımlar varki değiştirtesim geldişakkıdı

bayanlar bakıyorumda herkeste tek taş var. bununda alınması şart mı artık? :)

benimde var evde kullanmıyorum dışarı çıkarken alyansın arkasına takıyorum çok hoş duruyor. şart değil tabi ama güzel oluyor. bide sözde tektaş nişanda alyans takanlar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…