Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bnmde almak istediğim yüzük bu inşallah 1 ay sonra bende bu yüzüğü takmış olucam =)hihoyyyt

Ben evli,sözlü,nişanlı falan değilim ama erkek arkadaşımla 1.5 senedir yüzük takıyoruz. Ben de hevese geldiğim için paylaşayım dedim kaydirigubbakcemile3 beraberliğimizin başladığı tarih ayarlı ikimizde de tabii ki :asigim:

Bu da ileride alyansımız olmasını istediğimiz yüzük delikafadulden Ama bir de şöyle bir şey var ki eğer bu alyansları alırsak düğün yapamayız diyor haha sırnaşık şey delikafadulden Ama hayalimi süslemiyor da değil cidden.Ay belki de olur yahu kendimi teselli edeyim haha :1rolleyes:

Bütün resimlere tek tek baktım...paylaşım yapan herkese çok teşekkürler..nişanda aldığımız yüzükleri çok beğenerek aldık ve çok severek takıyoruz..ikimiz de o günden beri banyo yaparken dahi çıkarmadık yüzüklerimizi..ama nikah için ayrı birer tane daha almayı düşünüyoruz..çünkü yüzüklerimize yüklediğimiz anlamlar farklı..bu yüzden yine hiç çıkarmadan takabileceğimiz bir model arıyorum..herkese sevgiler..Allah güle güle takmayı nasip etsin..

bu sayfaya bakmak çok zevkli
benim evlenirken içime en çok sinen şey yüzügümdü :))

şimdi azıcık çizildi
2 yüzügüm var ..
biri gündelik
biri 5 taş pırlanta..

Arkadaşlar bende paylaşamk istedim ama telefonla çekince bulanık çıktığından studyo resmimden kestim umarım beğenirsiniz...

Ben çok araştırdım.En son bu modeli beyendim.Çok girintili çıkıntılı olmasın istedim arasına sürekli sabun filan giriyor dediler ama size alın derim bence farketmez hoşunuza gittikten sonra :)
2,5 yıldır takıyorum Favori Altının alyansı
Allah düğünü olacakları mesut etsin

maşallah yüzükleriniz çok güzel en kısa zamanda bende eklerimkaydirigubbakcemile3

tektaşim tipkisinin aynisi

alyansimda iloşunkiyle ayni onda görüp beğenmiştim zati :roflol::roflol:
kopya çektim ondan:asigim:

buda bizim alyansımız

[/IMG]

bu cok guzelmıs papatyacım kullanıyorsun ve memnun musun pekı ?
uzerınde tırtıklar var gıbı onlara sabun mabun kacmıyor degıl mı

pekı boyle mat olmasından yana sıkayetcı mısın hem cızık de bellı etmıyordur daha ıyı mı canım cok mu soru sordum bu super ama :) kaydirigubbakcemile3 bayıldım sekerım wallahi gordugum en guzel alyans neredeyse. memnun musun cok ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…