kelin ilacı yokmuş gerçekten de :(

princess.17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
901
1
bayanlar ben aşık oluyorum sanırsam çok büyük bir ilişkiden çıkmıştım aradan 6 ay geçti ve ben aşık olduğumu hissediyorum bu konularda çok usta olduğum halde ne yapacağımı şaşırdım kendimi frenlemek istiyorum ve ben aşık olunca karşı tarafın benden daha fazla aşık olmasını isterim güven açısından onu kendime daha da nasıl bağlayabilirim nasıl daha da aşık ederim lütfen bana yardımcı olun diğerinde yıprandığım için korkularım var çok saçmalamışımdır eminim çok feci bi duygu patlaması yaşıyorum ilk sizlerle paylaşım öneri almak istedim bana yardımcı olur musunuz senağlama

Bende senin gibiyim canım..karşımdaki kişinin en az benim kadar bana bağlı ve sadık kalmasını isterim..Yine senin gibi çok ciddi bir ilişkiden çıktıktan sonra başka birine aşık oldum ve şimdi çok mutluyuz evlenmeyi düşünüyoruz..bu kadar kafana takma ve zamana bırak derim...

Canım üzülerek ve sürekli düşünerek hayatını yürütemezsin..bende senin yaşındayım ve bende çook çok acı şeyler yaşadım.tabi heres kendi yaşadığını bilir ve acısıda ona göre değişir..bende sürekli kafama takardım düşünürdüm ağlardım ama şimdi kendimi boşuna üzmüşüm diyorum..zamanla karşına öyle bir insan çıkarki seni senden fazla düşünür,değer verir,korur,kollar..ama böyle yaparak sen sadece kendini üzüyorsun başka kimseye birşey olduğu yok..

üzülme deil canım sadece ben kısa süreli ilişkileri sevmiyorum bir hafta bir ay çıkıp bitirmek bana göre değil olunca uzun ömürlü olsun gittiği yere kadar olsun istiyorum ama günümüz şartlarında da mümkün değil onun için ondan zaman istedim ne kadar zaman istersen kabulumdur dedi ben bu zamanı iyi kullanıp beni gerçekten sevip sevmediğini güvenilir biri mi değil mi anlamak istiyorum.Nasıl anlaşılır sizce bu ?kafamçokkarıştı

aman be güzelim ne aşkı yaw gelip geçiçi bi duygu valla salla aşkı güzelim hayatını yaşa erkek milleti aşkı haketmiyor:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…