Kelebekte dertler derya olmuş

o kadar akrabanın olduğu yerde çalışırsan böyle olur

her yerde arkadan konuşulur da bir de herkes akraba olunca sıkıntı büyür

karışma bir şeye

sekreter gelmiş sana yardım mı ediyor

patron çağırınca o yardım ediyordum der geçer kızarsa da bir daha gelmez sana yardıma

her yere koşma her şeye karışma

işini yap çek git

hani sen o aşçı ile konuşmayacaktın

yoğunluğuna vs laf ettiriyorsun

en fazla gel sen yap o zaman denir terslenecekse

yad a bir bakar dönersin önüne o anlar zaten

Haklısınız her işyerinde böyle insanlar var en güzeli 3 maymunu oynamak
İsteyen istediği kadar konuşsun böyle böyle takmamayı umursamamayı öğrencem
TESEKKÜR EDERİM HEPİNİZE YORUMLARINIZ İÇİN

Ya kelebek yapacak birşey Yok boşver sessizce çalış . Böyle giderse işinden olacaksın bak biz iş arıyoruz ama bulamıyoruz sen işine sahip çık milletle kavga etme yeter allah aşkına herkesle bir sorunun var orada bu şekilde olmaz :KK14:

Telefonlardan artık nefret ediyorum.

Herkeste bir hafiyelik merakı.. Yüzüme yüzüme tutup fotoğraf çekmeye çalışanları gördüm , sözde telefonla ilgilenir gibi davranarak.

Odaya bırakıp ses kaydı alanlar.. Fotoğraf çekenler , casus programlar yükleyerek insanların özel hayatına çomak sokanlar...

Sizinde yaptığınız ayıptı bence onların ki kadar.
Öğrendiniz de ne oldu , işinize mi yaradı ?

Birincisi kıza zaten herkes her işini yaptırıyor markete de kızı yolluyolar temizliği de ona yaptırıyolar ve bunu bi kişi dğeil herkes bende yardımcı olması adına çağırdım
Yani bu bi hata değil
Onları hiç mi hiç ilgilendirmiyor
Zaten sohbetini ettikleri şey ona iş öğretiyo sen kimsin de ona iş öğretirsin falan
Kimsenin arkasından konuşmuyorum o kişile ryüzüme gelip bana sorsa benle konuşsa bende söylerim heralde bana açık ve net olmayan insanlara ne diyim gidipte
Ayrıca diğer konuya cevap yazdım siz atladınız sanırım zaten artık pek de konuşacak bişey kalmadı o konuda

Onlar yaptırıyorsa sende yaptırabilirsin ama kafana göre değil birimden sen azar işitmedin mi o kızların önünde souçta işi varmış değil mi? sen önce birime sormalıydın işi var mı bana yardım etmesini istiyorum derdin o zaman sorun olmazdı ama sen hiç sormadan kızı almış çalıştırıyorsun. Tutup bu insanlar senin arkandan bunları konuştuk demezler madem ses kaydı aldın neden ortaya koyamadın açıkça arkamdan konuşmuşsunuz diyemedin, ancak whatsappta ortaya yazıyorsun. Şu an bu sitede yazman bile onlar hakkında konuşmak olmuyor mu? bak işine onların karakteri ne yaparsa yapsınlar. Ses kaydı almak zaten suç. Madem hiç birşey yapamayacaktın neden ses kaydı aldın..

Birincisi kıza zaten herkes her işini yaptırıyor markete de kızı yolluyolar temizliği de ona yaptırıyolar ve bunu bi kişi dğeil herkes bende yardımcı olması adına çağırdım
Yani bu bi hata değil
Onları hiç mi hiç ilgilendirmiyor
Zaten sohbetini ettikleri şey ona iş öğretiyo sen kimsin de ona iş öğretirsin falan
Kimsenin arkasından konuşmuyorum o kişile ryüzüme gelip bana sorsa benle konuşsa bende söylerim heralde bana açık ve net olmayan insanlara ne diyim gidipte
Ayrıca diğer konuya cevap yazdım siz atladınız sanırım zaten artık pek de konuşacak bişey kalmadı o konuda

mesaj tekrarı

X