Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210

Müsait bir zamanda adresimi yazarım nevoşum
Yok sen kebaplar kategorisine dayanamazsın biliyorum
Listenin başında ki isim belli, Nevoş

Yok beklemeyin beni yarışma içinde göremezsiniz:18:Ana başlığa yapar eklerim
Ben Antepli değilim arkadaşlar çok güvenmeyin

Yok değil ama ben katılırsam tanıtım zor oluyor sonra pişman oluyorum
aa oda doğru kendine oy istiyo diyolar sonra dımı
Canım o zaman hediyeyi 2'ye bölmemiz gerekir Cookplus ayda 250 hediye çeki veriyorsaAyda 2 kez yaparsak 2'ye bölünür kabul ediyor musun

o yüzden mi ayda bir kere oluyor hımm anlaıdm o vakit :

yok kabul etmiyorum

Kazen'e numarayı bildirebilirsin.
Canım senin pro kartının numarası ile pro oluyorsunAslında kart şifresi gelince pro olursun.Ama ödemeyi yaptığını bildirdiğin zaman hemen pro olunuyor
Bana pro kart gelmedi,bende zaten yurt disinda isime yaramaz diye düsmedim pesine ve kimsede benden numara istemedi:44:

Çok şükür canım.

Ay pardon yanlış anlamışım.Güzel bir tarifin var o zaman.Anlatsana biraz.Ayrıca iki gram göbeğini hiç kıskanmadım.
yok canim,klasik tavuk tarifi iste..öyle iddiali bisey degil..eglencesine katilacaktim

aman kiskanma canim,spor yap seninde olur
Seni tavuk yemekleri kategorisi için çok hevesli gördümTavuk yemekleri olunca kaçışın yok
ne bilim icim kipir kipir etti tavik diyince ama kebaplara dönüs olmus..hayirlisi

Yok canım beni görünce bile oy mu istiyorsun diyorlar Sen eklersen olmaz
Ahhh çok gaza gelen biri değilim Ama sahiden isterdim:18::18::18:
Halt etmişler Editörsün görevini yapıyorsun sonuçta, hem efserde var o dağıtır linkleri
Ben yine de gaz vermeye devam edicem

Eylül sen beni anladın beni gaza getirmeye çalışanları durdur
Evet yarışma kurallarımız gayet iyi değişiklik beklemeyelim

Durduramaz kimse beni

Bana pro kart gelmedi,bende zaten yurt disinda isime yaramaz diye düsmedim pesine ve kimsede benden numara istemedi:44:
Öyle mi genelde numara bildiriliyor:44:Sen yurt dışında olduğun için olabilir:26:Hediyenin içinde yokmuydu kart:26:
seni bi tek ben anladım bende yanlış anladım

evet evet fena değil
Öyle mi oldu

Oylama çok çekişmeli gidiyor
Hoşgeldin hemşomAnnen nasıl oldu:26:
yok canim,klasik tavuk tarifi iste..öyle iddiali bisey degil..eglencesine katilacaktim

aman kiskanma canim,spor yap seninde olur

ne bilim icim kipir kipir etti tavik diyince ama kebaplara dönüs olmus..hayirlisi

Yok canım biz konuşuyorum ortak ne karar verilirse onu yaparızAma tavuk yemekleri ve kebaplar arasında olur

sanırsam öyle oldu

Halt etmişler Editörsün görevini yapıyorsun sonuçta, hem efserde var o dağıtır linkleri
Ben yine de gaz vermeye devam edicem

Durduramaz kimse beni

Öyle tabiki ben tanıtım yapıyorumEfser bu ara çok yoğun:18:Bahanem de iyi
Yok canım pek niyetim yok yorma kendini sonra sen kendini yarışmada bulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…