Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
evet heyecan dorukta :KK51::KK51::KK9:
Ümitsizlik yok,bence daha vakkit var :KK19:

Öyle mi genelde numara bildiriliyor:44:Sen yurt dışında olduğun için olabilir:26:Hediyenin içinde yokmuydu kart:26:

Öyle mi oldu:KK60:

Hoşgeldin hemşom:KK19:Annen nasıl oldu:26:

Yok canım biz konuşuyorum ortak ne karar verilirse onu yaparız:KK34:Ama tavuk yemekleri ve kebaplar arasında olur:KK19:
Hoşbulduk canım dün annemin elli biraz şişip sancı yaptı :KK5:onun yanıdaydım dün gece bu gün iyiydi eve geldim :KK31:
Aha efser de geldi:KK52: Hoş geldin canım:KK16:
Nevoşa gaz veriyorum, arka çık bana:KK19:
Yeni kategori kararı verildimi :KK76:Nevoş en güzelini yapar :KK19:işe yararmı sence :KK9:

Son düzenleme:
:KK59:Öyle tabiki ben tanıtım yapıyorum:KK12:Efser bu ara çok yoğun:18:Bahanem de iyi:KK53:
Yok canım pek niyetim yok yorma kendini sonra sen kendini yarışmada bulursun:KK60:

Aus müessese tarafından her türlü link dağıtılır bilginize nevreste hanım :KK52:

Hoşbulduk canım dün annemin elli biraz şişip sancı yaptı :KK5:onun yanıdaydım dün gece bu iyiydi eve geldim :KK31:

Yeni kate gori kararı verildimi :KK76:Nevoş en güzelini yapar :KK19:işe yararmı sence :KK9:

Çok geçmiş olsun canım inşaallah çabucak iyileşir:KK19:
Efser:KK20:Kategori belirlemedik ama ilk adayımızı seçtik:KK52:Piyango sana çıktı:KK60:

Hoşbulduk canım dün annemin elli biraz şişip sancı yaptı :KK5:onun yanıdaydım dün gece bu gün iyiydi eve geldim :KK31:

Yeni kategori kararı verildimi :KK76:Nevoş en güzelini yapar :KK19:işe yararmı sence :KK9:

bence de umut var :121::121::121::131:

Aus yapma Lütfen ben ne güzel bahane bulmuştum:KK30:
Benim çıkmam lazım:KK55:

Okudum okudum bahanelerini o yüzden yazdım zaten .

Kebaplar olursa bence mutlaka sende olmalısın :KK19:

Hadi sen oyalanma çık , biz burda arkandan plan yaparız :KK1:

Son düzenleme:
Hadi ya:KK60:
Ben önemli olduğunu düşünüyordum:44:
:KK43::KK43: Sorun çıkarsa 2.ği ispat ederim:KK9:

Canım geçmiş olsun:KK16: Biz hep bir elden verelim gazı belki alt ederiz:KK53::KK9:
Ben çıkıyorum:KK55:Görüşürüz:KK54:
Kaç bakalım:KK53:Görüşürüz canım:KK54:
Aus müessese tarafından her türlü link dağıtılır bilginize nevreste hanım :KK52:

Nevoş tamamdır o zaman:13::KK9:

Sen bayağı iyi tanımışsın beni:KK60::KK60: Bu sefer %0, kebap yapmayı bilmiyorum:KK9:

Öyle mi diyorsun:KK9:

Okudum okudum bahanelerini o yüzden yazdım zaten .

Kebaplar olursa bence mutlaka sende olmalısın :KK19:

Hadi sen oyalanma çık , biz burda arkandan plan yaparız :KK1:

Sağol canım :KK19:
Ortada kategori yok,piyango bana çıkıyor :KK60:talih benden yana :KK52:

:KK43::KK43: Sorun çıkarsa 2.ği ispat ederim:KK9:

Canım geçmiş olsun:KK16: Biz hep bir elden verelim gazı belki alt ederiz:KK53::KK9:

Kaç bakalım:KK53:Görüşürüz canım:KK54:

Nevoş tamamdır o zaman:13::KK9:

Bakalım sizi kandırdığım gibi;siz de beni kandırabilecek misiniz:44::KK52::KK52:

Üstüne alınman gerekiyor tabikii :) o tabiri kesinlikle tam anlamıyla karşılayan kişilerden birisin :) bende iyiyim şükürr :)

Canım merhaba
Yeni kategori hakkında seninde fikirlerini alabilir miyim:KK19:
Birkaç kategori üzerine yoğunlaştık:KK9:
Kebaplar:KK56:
Tavuk Yemekleri:KK56:
Kış Sebzeleri:KK56:

X