Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Yeni kategori tavuklar olabilir bence...Bakarsiniz yine katilirim o zaman

Bence de tavuk olsun , bol katılım olur hem

Birde kış bitmek üzere , kış sebzesi sayılan bir çok sebze raflardan kalktı artık bizim buralarda .

Serbest serbest

Diyet diyince pegasusun radarlar hemen devreye girdi Serbest diyetteyim canım , az kuralları sertleştireyim buradan devam edeceğim zaten diyete
Demi ama diyet benim göbek adim oldu artik
tamam canim,bende izindeyim zaten,biraz ara vermek istedimsen kurallari ayarla,beraber devam ederiz
Bence de tavuk olsun , bol katılım olur hem

Birde kış bitmek üzere , kış sebzesi sayılan bir çok sebze raflardan kalktı artık bizim buralarda .

evet burdada öyle,bide tavuklar yaz ayina gelirse sicakta tavukta yapilmazki

Son düzenleme:
Hadi ya.Çok kokoşlar dimi:)Aman aman vazgeçtik biz bu aşktan.Çok sakıncalı.
Evet pek süslüler
Tamam ayrıldığınızı ilan edin
Canım kış yemekleri derken brokoli-lahana-karnıbahar-pırasa-enginar-bakliyatta olabilir.Bunlarla bir kategori olabilir:44:
Tabi içinde et-tavukta olabilir

Aus diyetemi basladin canim
Gel yamacima o zaman
Benide tutun alın yanınıza
Yeni kategori tavuklar olabilir bence...Bakarsiniz yine katilirim o zaman
Öyle miTavuk yemeklerine talep daha öncede olmuştu:44:

Verdim gitti oyumu ,

Vuslatın ellerine sağlık , ilk gördüğümden beri beni cezbetmişti 8 Mart Özel Pastası .

Herkesin emeğine sağlık tekrar tekrar , söylemeden geçemeyeceğim leoparın seksiliği ve güllü pasta benimde çok kararsız kalmamı sağladı ama vereyim de kurtulayım dedim

Herkese başarılar

Son düzenleme:
oooo anket açılmış hepsi birbirinden iddialı ayyy kime versem bilemedim çok karasız kaldım hepinizin elinize sağlık kızlar gerçekten çok hoş tüm samimiyetimle söylüyorum

Serbest serbest

Diyet diyince pegasusun radarlar hemen devreye girdi Serbest diyetteyim canım , az kuralları sertleştireyim buradan devam edeceğim zaten diyete

Ben diyete diyet demem disiplinli olmayınca.

evet burdada öyle,bide tavuklar yaz ayina gelirse sicakta tavukta yapilmazki

Siz yazın tavuk yemiyormusunuz pegasus.

Evet pek süslüler
Tamam ayrıldığınızı ilan edin

Ettik gitti.

Hayırlı uğurlu olsun.

Canım çok teşekkür ederim, beğenin ve oyun için

İyiyim canım sağol sabah koşuşturmasıBiraz iş yapıyorum biraz pc başındayımOkula gideceğim birazdan
Sen nasılsın

Ben de iyiyim canım Ben çocukları okula postaladım, miniğimi uyuttum, nescafe içiyorum:126:
Dışarıda işlerim var çıkıcam ben de birazdan

kızlarrr pro kartım geldi bir işe yarayacak mı bu kart :44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…