Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
O kadar seksi kek yaparsan birilerinin aşık olacağı kesindi :KK12:

Naber adracım görüşemedik ne zamandır :KK6:

:KK9:Keki hiç seksi düşünmemiştim yahu.:KK9:Olsun her dizide aşık çıkıyor bizim yarışmada neden olmasın dimi.:KK52:Ama bu böcek çok sıska yahu.İş miş yapamaz bu.Oğluma alırmıyım düşünmem lazım.:KK60:

İyiyim canım ne olsun.Sen nasılsın?Hediyelerinden memnunmusun?Eşine hava attın mı hediyeler gelince.:KK1:

sana kahve yok :122::122:

bence de :KK9: leopar ve uğur böceğinin aşkı :123::123:

:KK52:

Bana niye kahve yok.:KK5:

Senin kız çok cılız zaten alırmıyım bilmem.:KK53:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

Selam canım:KK16:
images
Buyur canım:KK42:

Evet aynı gidiyorsunuz:KK52:Ayrılmak mümkün değil:KK9:

Selam Nevreste'ciğim.:KK16:Kahve için çok mersi:)

Biz Eylül'le aynı bedende can gibiyiz.:KK9:

Oy oy oy!
Bayılırım. Sağ ol EYLÜL nazik ikramın için. :KK70:

Bu arada siz gene eşit oy almışsınız ADRAcığım ile...:KK4:

Eylül'le koalisyon yapacağız biz.:KK1:

Son düzenleme:
:KK9:Keki hiç seksi düşünmemiştim yahu.:KK9:Olsun her dizide aşık çıkıyor bizim yarışmada neden olmasın dimi.:KK52:Ama bu böcek çok sıska yahu.İş miş yapamaz bu.Oğluma alırmıyım düşünmem lazım.:KK60:

İyiyim canım ne olsun.Sen nasılsın?Hediyelerinden memnunmusun?Eşine hava attın mı hediyeler gelince.:KK1:

uğur böceği erkek leopar kız bir kere :KK19::KK19::KK60:
enine veriri o yedikçe :KK9::KK9::KK9: sana nevreste getiirdi ya kahve :nazar::nazar:
aynen öyle olduk :KK52::KK52::KK52::KK48:
Eki Görüntüle 1039757 Eki Görüntüle 1039758 kahveler Eylül ve nevresteden kekler ve kurabiyeler miniğimle benden:KK16:
oo çok güzel tişikürlerrrr :KK16::KK16::KK16::KK56:

Allah bozmasın pastalarınızın birlikteliğini:KK53:
Eki Görüntüle 1039757 Eki Görüntüle 1039758 kahveler Eylül ve nevresteden kekler ve kurabiyeler miniğimle benden:KK16:
Ellerinize sağlık:KK56::emir_bebek::nazar:
Yeni kategori için sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim:KK34:
Tavuk yemekleri-Kış sebzeleri-Yumurta sunumları-Kurabiyeler bunlar düşündüğümüz ve istenilen kategoriler:KK34:
Sizin başka bir düşünceniz veya bunlar arasında bir seçiminiz var mı:26::KK19:

Son düzenleme:

Bilmem ya hiç hava atmak aklıma gelmedi :KK1: Ama babam bendeydi , eşim babama attı :KK52: Bizim hanım diye cümleye başladıkça bana darallar geldi :KK1:

Çok kararsızım adra , var mı bir seçim vaatin :KK8: 3 tarif var , her birinin kafamda oy verme kriteri başka :KK31:

Ooo ellerinize sağlık , tam da diyete başlamıştım :KK9:

Bilmem ya hiç hava atmak aklıma gelmedi :KK1: Ama babam bendeydi , eşim babama attı :KK52: Bizim hanım diye cümleye başladıkça bana darallar geldi :KK1:

Çok kararsızım adra , var mı bir seçim vaatin :KK8: 3 tarif var , her birinin kafamda oy verme kriteri başka :KK31:

tesekkur ederiz:KK16:oglumun ellerinden cikma kilo yapmiyo bunlar:KK16:

uğur böceği erkek leopar kız bir kere :KK19::KK19::KK60:
enine veriri o yedikçe :KK9::KK9::KK9: sana nevreste getiirdi ya kahve :nazar::nazar:
aynen öyle olduk :KK52::KK52::KK52::KK48:

oo çok güzel tişikürlerrrr :KK16::KK16::KK16::KK56:

Uğur böceği erkekse bunu kimse almaz söyleyeyim.:KK9:Hem niye benimki kız oluyormuş.Benimki de erkek.:KK19:Yol yakınken biz bu aşktan vazgeçelim en iyisi.:KK60:

Ellerinize sağlık:KK56::emir_bebek::nazar:
Yeni kategori için sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim:KK34:
Tavuk yemekleri-Kış sebzeleri-Yumurta sunumları-Kurabiyeler bunlar düşündüğümüz ve istenilen kategoriler:KK34:
Sizin başka bir düşünceniz veya bunlar arasında bir seçiminiz var mı:26::KK19:

tekrar tatli olmamali diye dusunuyorum.bunlarin arasindan kurabiye haric ucude olabilir,ekmekler ve dunya mutfaklarindan bi kategori olabilir mesela dunya mufagindan baliklar,dunya mutfagindan et yemekleri gibi...

Ben vazgeçtim kız erkek çıktı.:KK60:

Aaaa niye havanı atsaydın güzelce.:KK1:

Seçim vaadim vaatsizliğim.:KK53:Gönlüm hangisini istiyorsa ona oy ver canım:)

Diyet serbest diyet mi disinlinli diyet mi?:KK53:

tekrar tatli olmamali diye dusunuyorum.bunlarin arasindan kurabiye haric ucude olabilir,ekmekler ve dunya mutfaklarindan bi kategori olabilir mesela dunya mufagindan baliklar,dunya mutfagindan et yemekleri gibi...

Tatlı konusunda size katılıyorum:KK34:Yemeklere geçme zamanı:KK31:
Dünya Mutfağı güzel ama çok kapsamlı sorun çıkabilir:44:Bu kategori için bile itiraz yapıldı.Kekler-pastalar aynı kategoride olmamalıydı diye:KK34:
Peki kış yemekleri veya tavuk yemekleri nasıl olur:26:

Son düzenleme:
Tatlı konusunda size katılıyorum:KK34:Yemeklere geçme zamanı:KK31:
Dünya Mutfağı güzel ama çok kapsamlı sorun çıkabilir:44:Bu kategori için bile itiraz yapıldı.Kekler-pastalar aynı kategoride olmamalıydı diye:KK34:
Peki kış yemekleri veya tavuk yemekleri nasıl olur:26:

evet aslinda kis bitmeden kis yemekleri guzel olur yanliz bununda alt kategorileri var hani kisa ozel sebze yemeklerimi, kisa uygun olan agir yemeklermi yazin sicakta pek tercih edilmeyen icinde sebze et bakliyat olabilen bunlar kategorize edilebilrse olur gibi geliyo:26:

Aus diyetemi basladin canim:KK52:
Gel yamacima o zaman:KK19:

Ben vazgeçtim kız erkek çıktı.:KK60:

Aaaa niye havanı atsaydın güzelce.:KK1:

Seçim vaadim vaatsizliğim.:KK53:Gönlüm hangisini istiyorsa ona oy ver canım:)

Diyet serbest diyet mi disinlinli diyet mi?:KK53:

Serbest serbest :KK60::KK60:

Aus diyetemi basladin canim:KK52:
Gel yamacima o zaman:KK19:

Diyet diyince pegasusun radarlar hemen devreye girdi :KK1: Serbest diyetteyim canım , az kuralları sertleştireyim buradan devam edeceğim zaten diyete :KK31:

X