Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
O kadar seksi kek yaparsan birilerinin aşık olacağı kesindi

Naber adracım görüşemedik ne zamandır

Keki hiç seksi düşünmemiştim yahu.Olsun her dizide aşık çıkıyor bizim yarışmada neden olmasın dimi.Ama bu böcek çok sıska yahu.İş miş yapamaz bu.Oğluma alırmıyım düşünmem lazım.

İyiyim canım ne olsun.Sen nasılsın?Hediyelerinden memnunmusun?Eşine hava attın mı hediyeler gelince.

sana kahve yok :122::122:

bence de leopar ve uğur böceğinin aşkı :123::123:

Bana niye kahve yok.

Senin kız çok cılız zaten alırmıyım bilmem.

Selam canım
Buyur canım

Evet aynı gidiyorsunuzAyrılmak mümkün değil

Selam Nevreste'ciğim.Kahve için çok mersi:)

Biz Eylül'le aynı bedende can gibiyiz.

Oy oy oy!
Bayılırım. Sağ ol EYLÜL nazik ikramın için.

Bu arada siz gene eşit oy almışsınız ADRAcığım ile...

Eylül'le koalisyon yapacağız biz.

Son düzenleme:
uğur böceği erkek leopar kız bir kere
enine veriri o yedikçe sana nevreste getiirdi ya kahve
aynen öyle olduk
Eki Görüntüle 1039757 Eki Görüntüle 1039758 kahveler Eylül ve nevresteden kekler ve kurabiyeler miniğimle benden
oo çok güzel tişikürlerrrr

Allah bozmasın pastalarınızın birlikteliğini
Eki Görüntüle 1039757 Eki Görüntüle 1039758 kahveler Eylül ve nevresteden kekler ve kurabiyeler miniğimle benden
Ellerinize sağlık
Yeni kategori için sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim
Tavuk yemekleri-Kış sebzeleri-Yumurta sunumları-Kurabiyeler bunlar düşündüğümüz ve istenilen kategoriler
Sizin başka bir düşünceniz veya bunlar arasında bir seçiminiz var mı:26:

Son düzenleme:

Bilmem ya hiç hava atmak aklıma gelmedi Ama babam bendeydi , eşim babama attı Bizim hanım diye cümleye başladıkça bana darallar geldi

Çok kararsızım adra , var mı bir seçim vaatin 3 tarif var , her birinin kafamda oy verme kriteri başka

Ooo ellerinize sağlık , tam da diyete başlamıştım

tesekkur ederizoglumun ellerinden cikma kilo yapmiyo bunlar

uğur böceği erkek leopar kız bir kere
enine veriri o yedikçe sana nevreste getiirdi ya kahve
aynen öyle olduk

oo çok güzel tişikürlerrrr

Uğur böceği erkekse bunu kimse almaz söyleyeyim.Hem niye benimki kız oluyormuş.Benimki de erkek.Yol yakınken biz bu aşktan vazgeçelim en iyisi.

tekrar tatli olmamali diye dusunuyorum.bunlarin arasindan kurabiye haric ucude olabilir,ekmekler ve dunya mutfaklarindan bi kategori olabilir mesela dunya mufagindan baliklar,dunya mutfagindan et yemekleri gibi...

Allah bozmasın pastalarınızın birlikteliğini

Ben vazgeçtim kız erkek çıktı.

Aaaa niye havanı atsaydın güzelce.

Seçim vaadim vaatsizliğim.Gönlüm hangisini istiyorsa ona oy ver canım:)

Diyet serbest diyet mi disinlinli diyet mi?

tekrar tatli olmamali diye dusunuyorum.bunlarin arasindan kurabiye haric ucude olabilir,ekmekler ve dunya mutfaklarindan bi kategori olabilir mesela dunya mufagindan baliklar,dunya mutfagindan et yemekleri gibi...

Tatlı konusunda size katılıyorumYemeklere geçme zamanı
Dünya Mutfağı güzel ama çok kapsamlı sorun çıkabilir:44:Bu kategori için bile itiraz yapıldı.Kekler-pastalar aynı kategoride olmamalıydı diye
Peki kış yemekleri veya tavuk yemekleri nasıl olur:26:

Son düzenleme:

evet aslinda kis bitmeden kis yemekleri guzel olur yanliz bununda alt kategorileri var hani kisa ozel sebze yemeklerimi, kisa uygun olan agir yemeklermi yazin sicakta pek tercih edilmeyen icinde sebze et bakliyat olabilen bunlar kategorize edilebilrse olur gibi geliyo:26:

Aus diyetemi basladin canim
Gel yamacima o zaman

Yeni kategori tavuklar olabilir bence...Bakarsiniz yine katilirim o zaman

Ben vazgeçtim kız erkek çıktı.

Aaaa niye havanı atsaydın güzelce.

Seçim vaadim vaatsizliğim.Gönlüm hangisini istiyorsa ona oy ver canım:)

Diyet serbest diyet mi disinlinli diyet mi?

Serbest serbest

Aus diyetemi basladin canim
Gel yamacima o zaman

Diyet diyince pegasusun radarlar hemen devreye girdi Serbest diyetteyim canım , az kuralları sertleştireyim buradan devam edeceğim zaten diyete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…