Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Yeni kategori tavuklar olabilir bence...Bakarsiniz yine katilirim o zaman:KK30::KK9:

Bence de tavuk olsun , bol katılım olur hem :KK31:

Birde kış bitmek üzere , kış sebzesi sayılan bir çok sebze raflardan kalktı artık bizim buralarda .

Serbest serbest :KK60::KK60:

Diyet diyince pegasusun radarlar hemen devreye girdi :KK1: Serbest diyetteyim canım , az kuralları sertleştireyim buradan devam edeceğim zaten diyete :KK31:
Demi ama diyet benim göbek adim oldu artik:KK60::KK60:
tamam canim,bende izindeyim zaten,biraz ara vermek istedim:KK31:sen kurallari ayarla,beraber devam ederiz:KK16:
Bence de tavuk olsun , bol katılım olur hem :KK31:

Birde kış bitmek üzere , kış sebzesi sayılan bir çok sebze raflardan kalktı artık bizim buralarda .

evet burdada öyle,bide tavuklar yaz ayina gelirse sicakta tavukta yapilmazki:KK1:

Son düzenleme:
Hadi ya.:KK60:Çok kokoşlar dimi:)Aman aman vazgeçtik biz bu aşktan.Çok sakıncalı.:KK9:
Evet pek süslüler:KK12::KK9:
Tamam ayrıldığınızı ilan edin:KK60:
evet aslinda kis bitmeden kis yemekleri guzel olur yanliz bununda alt kategorileri var hani kisa ozel sebze yemeklerimi, kisa uygun olan agir yemeklermi yazin sicakta pek tercih edilmeyen icinde sebze et bakliyat olabilen bunlar kategorize edilebilrse olur gibi geliyo:26:
Canım kış yemekleri derken brokoli-lahana-karnıbahar-pırasa-enginar-bakliyatta olabilir.Bunlarla bir kategori olabilir:44:
Tabi içinde et-tavukta olabilir:KK31:

Aus diyetemi basladin canim:KK52:
Gel yamacima o zaman:KK19:
Benide tutun alın yanınıza:KK60:
Yeni kategori tavuklar olabilir bence...Bakarsiniz yine katilirim o zaman:KK30::KK9:
Öyle mi:KK23:Tavuk yemeklerine talep daha öncede olmuştu:44:

Verdim gitti oyumu ,

Vuslatın ellerine sağlık , ilk gördüğümden beri beni cezbetmişti 8 Mart Özel Pastası .

Herkesin emeğine sağlık tekrar tekrar , söylemeden geçemeyeceğim leoparın seksiliği ve güllü pasta benimde çok kararsız kalmamı sağladı ama vereyim de kurtulayım dedim :KK9:

Herkese başarılar :KK16:

Son düzenleme:
oooo anket açılmış hepsi birbirinden iddialı ayyy kime versem bilemedim çok karasız kaldım hepinizin elinize sağlık kızlar gerçekten çok hoş tüm samimiyetimle söylüyorum:KK16:

Serbest serbest :KK60::KK60:

Diyet diyince pegasusun radarlar hemen devreye girdi :KK1: Serbest diyetteyim canım , az kuralları sertleştireyim buradan devam edeceğim zaten diyete :KK31:

Ben diyete diyet demem disiplinli olmayınca.:KK53:

evet burdada öyle,bide tavuklar yaz ayina gelirse sicakta tavukta yapilmazki:KK1:

Siz yazın tavuk yemiyormusunuz pegasus.:KK53:

Evet pek süslüler:KK12::KK9:
Tamam ayrıldığınızı ilan edin:KK60:

Ettik gitti.:KK1:

Verdim gitti oyumu ,

Vuslatın ellerine sağlık , ilk gördüğümden beri beni cezbetmişti 8 Mart Özel Pastası .

Herkesin emeğine sağlık tekrar tekrar , söylemeden geçemeyeceğim leoparın seksiliği ve güllü pasta benimde çok kararsız kalmamı sağladı ama vereyim de kurtulayım dedim :KK9:

Hayırlı uğurlu olsun.:KK52:

Verdim gitti oyumu ,

Canım çok teşekkür ederim, beğenin ve oyun için:KK16::KK54:

İyiyim canım sağol sabah koşuşturması:KK19:Biraz iş yapıyorum biraz pc başındayım:KK9:Okula gideceğim birazdan:KK55:
Sen nasılsın:KK54:

Ben de iyiyim canım:KK19: Ben çocukları okula postaladım, miniğimi uyuttum, nescafe içiyorum:126:
Dışarıda işlerim var çıkıcam ben de birazdan:KK55:

kızlarrr pro kartım geldi bir işe yarayacak mı bu kart :44::44:

X