Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
hanımlar simdilik bana musade,

bu arada vuslat79 yerinizde olsam hem bu kadar pratik hem de becerikli iken tarifimi pastalar bolumune koymakla yetinmez hazır kategorisi varken fotosunu ceker yarısmada paylasırdım sıkı takipcileriniz var malum

simdiden hepinizin elinize saglık...

evet canim demi ama..esime söylimde söyle gösterisli bisey alsin..tabiki paylasirim canim ne demek

cok tesekkür ederim vuslatcigim

öylemiymis,benim haberim yoktu,söylemen iyi oldu ausum

Canım doğum günün şimdiden kutlu olsun
Eşin alacak pastayı demekBen de sen ellerinle hazırlarsın diye düşünmüştüm

Evet canım her türlü pasta,kek,cupcake yapabilirsin.Sınır yok

İyi geceler
Çok doğru söylüyorsunuz

Reklamsız olmazHediyelerini seçtin mi

İki seçenek var kafamda ama karar vermedim daha .

Seçtim yani aslında , ihtiyacım olan bir kaç parça vardı onları seçtim (günlük yemek takımı , çaydanlık vs.. gbi ) ya da bir kaç parça almadan hediye çekinin üzerini ben tamamlayıp tefal aktifry mı neydi yazamadım şimdi onu alayım diyorum , bilemedim daha yani.

Zaten daha hediye çeki kodu falan almadım ben , kazenden haber gelecek sanırım :26:

Olmaz, durmak yok yola devamBak benim peş peşe 4. katılışım olacak yenilgiye doymadım

Senin tatlılığına kim dayanabilir ki

Tuttum bu sloganı

evet canim demi ama..esime söylimde söyle gösterisli bisey alsin..tabiki paylasirim canim ne demek

cok tesekkür ederim vuslatcigim

öylemiymis,benim haberim yoktu,söylemen iyi oldu ausum

Bak iyi oldu hatırlattığım unutup gidecektin ne me lazım

Naber canım ?

Her iki seçenekte güzel olur canımEn çok hangisine ihtiyacın varsa onu al

Teşekkürümü yineliyorum Kızlara takılıyorum
Tarifi yarışma bölümüne eklicem canım

Evet canım her türlü pasta,kek,cupcake yapabilirsin.Sınır yok

İyi geceler
Çok doğru söylüyorsunuz

Tamamdır o zaman

Canım doğum günün şimdiden kutlu olsun
Eşin alacak pastayı demekBen de sen ellerinle hazırlarsın diye düşünmüştüm
yok canim,ben esimin öyle kötü huylari yoktur,yani hicbir özel günü hatirlamaz
zamanim olursa ben yaparim kendime artik,olmazsada alirim
iyidir canim,senden...ay isar etmeyin lütfen,pastalar cok cekiyor beni zaten..evin alti üstünde bide,bu kalabalikta yapabilirmiyim bilmiyorum

Teşekkürümü yineliyorum Kızlara takılıyorum
Tarifi yarışma bölümüne eklicem canım

Tamamdır o zaman

Acele etme iyice düşün ona göre yap tarifiniGerçi yapmak istediğin tarifin aynısı yapılabilir.:44:Benim 2 defa başıma geldiAma kendi tasarımın olacaksa sorun yok

Ahhh ahhh hangisinin var ki öyle kötü alışkanlıkları Maşaallah
Benim eşim sadece sevgililer gününü hatırlar özel birşeyler yaparDiğer günlerde tık yok

Yaparsın yaparsın , sen pastalar kraliçesisin bu kategoriye de kaçırma , belki namın taçlanır tekrar

Acele etme iyice düşün ona göre yap tarifiniGerçi yapmak istediğin tarifin aynısı yapılabilir.:44:Benim 2 defa başıma geldiAma kendi tasarımın olacaksa sorun yok

Kimsenin yapmayacağına eminim desem
Bir de yaparlarmış

Ahhh ahhh hangisinin var ki öyle kötü alışkanlıkları Maşaallah
Benim eşim sadece sevgililer gününü hatırlar özel birşeyler yaparDiğer günlerde tık yok
bende oda yok..üstelik ayni gün kizimin dogum günü..yinede sadece dogum günü diye hatirlar 14 subati
Yaparsın yaparsın , sen pastalar kraliçesisin bu kategoriye de kaçırma , belki namın taçlanır tekrar
ben bu gazla yarina hazir ederim pastayi

söz vermim,islerim cabuk biterse son günlere yetisebilirim belki

bende oda yok..üstelik ayni gün kizimin dogum günü..yinede sadece dogum günü diye hatirlar 14 subati

ben bu gazla yarina hazir ederim pastayi

söz vermim,islerim cabuk biterse son günlere yetisebilirim belki

Canım genelde öyleler takma kafanaSöyledikten sonra yapılıyor Önemli olan onu düşünüp yapmak
Sen işlerini bitir imkanın olursa bekleriz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…