Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
simdilik dusuncede :KK17: ama istiyorum gercekten. 3yarısmadır takipteyim...

kek bir sekilde yapılır da degisik alengirli işler pesinde olunca surekli ertele ertele, sizin kadar usta olmayınca ve evde 2dk yaparım demeyince bos gunu beklemekle geciyor zaman :KK50: ama yapcam bu sefer, henuz tarife karar vermedim bildigim sınırlı tarifler yapılmadan yerimi alsam iyi olacak :KK1:

Tamam canım sen araştır aklına yatan bir tarif bulursan bekliyoruz:KK56:
Bu heyecanı yaşaman gerekiyor:KK9:

beklemiyorum aksine cok uslu bir kız oldum son gunlerde :KK6:
gecen gun ilk defa banlandım da yine noldu acaba diye şaşırdım o yuzden :KK53::KK53:

denk gelmisken paylasayım dedim, yoksa keyfim yerinde :21::KK34:

Evet, bazen de ara da kaynamalar oluyor:KK31: Siz gelin bu bölüm de kalın:KK19:
Bazı bölümler cızz!:KK1:

simdilik dusuncede :KK17: ama istiyorum gercekten. 3yarısmadır takipteyim...

kek bir sekilde yapılır da degisik alengirli işler pesinde olunca surekli ertele ertele, sizin kadar usta olmayınca ve evde 2dk yaparım demeyince bos gunu beklemekle geciyor zaman :KK50: ama yapcam bu sefer, henuz tarife karar vermedim bildigim sınırlı tarifler yapılmadan yerimi alsam iyi olacak :KK1:

Bence de katılın:KK9: Bir kere katıldınız mı arkası geliyor, bağımlık yapıyor:KK1:
Mesela ben, yenilen pehlivan güreşe doymaz misali her seferin de yarışırken buluyorum kendimi:KK9:

Benim tarifim hazır:21:Müsait bir günü bekliyorum:KK14:
Ama ben katılmıcaktım değil mi:KK60::KK60:Yine su koyuverdim:KK9:

Bence de katılın:KK9: Bir kere katıldınız mı arkası geliyor, bağımlık yapıyor:KK1:
Mesela ben, yenilen pehlivan güreşe doymaz misali her seferin de yarışırken buluyorum kendimi:KK9:

:KK19:Canımsın hayırlısı olsun :KK19:Bak ben sana birşey demiyorum sen kendiliğinden katılmak istiyorsun:KK60:

Selam :KK3:

Oooo şimdiden 3 olmuş ve vuslat , pegasus ,athenenoctua da katılıyormuş son aldığım haberlere göre :KK6:

Yine çok kalabalık bir kategori olacak gibi

Hoşgeldin canım:KK3:
Eylül'de katılacak:KK56::KK9:
Sen de katılmayı düşünüyor musun:KK9::KK9:

Son sayfaya baktım sadece Eylülcüğümü unutmuşum doğru ya kütük mü yapayım fasulye mi diyordu :KK1:

Ben mi :KK52: Dur daha tebrik kabul ediyorum ben , az dinleneyim :KK9:

:KK19:Canımsın hayırlısı olsun :KK19:Bak ben sana birşey demiyorum sen kendiliğinden katılmak istiyorsun:KK60:

Bir kere etki altına aldın, bir şey demesen de demişsin gibi hissediyorum:KK9:
Süresiz hipnoz ettin beni:KK60:

Oooo şimdiden 3 olmuş ve vuslat , pegasus ,athenenoctua da katılıyormuş son aldığım haberlere göre :KK6:

Ben katılıcam demedim tarifim hazır dedim:KK53: Pastalar bölümüne eklicem de:KK9:

Son sayfaya baktım sadece Eylülcüğümü unutmuşum doğru ya kütük mü yapayım fasulye mi diyordu :KK1:

Evet karar veremiyor:KK1:
Tamam öyle olsun:KK19:Tebrikler bitince haber ver:KK53:Bundan sonraki bir kategori olabilir:KK9:
Gerçi sen hediyelerinle bir sunum yapacaksın:KK52:

vuslatın da yorumuyla falan iyice gaza geliyorum ben :KK1: şu hafta sonu boş olursam geciktirmeden yapıp koayacagım tarifimi :KK23:
baktım olmuyor, bir aksam hemen tuzlu kek pişirip yarısmaya renk katarım :KK76:

insanın dişine gore rakip olunca ve herkes centilmenligi korudukca mutfak ve burada paylasmak bir keyif... ben bile sizleri okuya okuya hevese geldim :21:

vuslat79 olarak tariflerinizden biliyorum, takipteyim, ah diyorum ne becerikli kadınlar var birgun ben de boyle olabilecek miyim acaba :KK53: o yuzden hep sukoyverin, yarısmaya henuz katılamasam bile derli toplu kategoriye gore tecrubeli insanların tarifleri dahi o kadar ogretici ki... :KK42:

elim cok yatkın olmasa da damagım iyidir, yerken nasıl piştigini vs anlarım, annem kucuklukten beri senden iyi aşcı olur diyordu ama henuz bir marifetimi goremedik :KK9: yiyici takımı dediklerindenim :KK56:

Bir kere etki altına aldın, bir şey demesen de demişsin gibi hissediyorum:KK9:
Süresiz hipnoz ettin beni:KK60:

Ben katılıcam demedim tarifim hazır dedim:KK53: Pastalar bölümüne eklicem de:KK9:

Eeee yapmışken şuracığa da eklersin artık vuslatcım , eline mi yapışır :KK9:

Evet karar veremiyor:KK1:
Tamam öyle olsun:KK19:Tebrikler bitince haber ver:KK53:Bundan sonraki bir kategori olabilir:KK9:
Gerçi sen hediyelerinle bir sunum yapacaksın:KK52:

Evet canım , benim daha cookplus reklamım var :KK1:

vuslatın da yorumuyla falan iyice gaza geliyorum ben :KK1: şu hafta sonu boş olursam geciktirmeden yapıp koayacagım tarifimi :KK23:

insanın dişine gore rakip olunca ve herkes centilmenligi korudukca mutfak ve burada paylasmak bir keyif... ben bile sizleri okuya okuya hevese geldim :21:

vuslat79 olarak tariflerinizden biliyorum, takipteyim, ah diyorum ne becerikli kadınlar var birgun ben de boyle olabilecek miyim acaba :KK53: o yuzden hep sukoyverin, yarısmaya henuz katılamasam bile derli toplu kategoriye gore tecrubeli insanların tarifleri dahi o kadar ogretici ki... :KK42:

elim cok yatkın olmasa da damagım iyidir, yerken nasıl piştigini vs anlarım, annem kucuklukten beri senden iyi aşcı olur diyordu ama henuz bir marifetimi goremedik :KK9: yiyici takımı dediklerindenim :KK56:

Tamam canım sen istediğin tarifle katıl:KK56:Bu alışma kategorisi olur sonra dayanamaz katılırsın:KK52:

Olmaz, durmak yok yola devam:KK52:Bak benim peş peşe 4. katılışım olacak yenilgiye doymadım:KK9:

:KK19:Beni görünce dayanamıyorsun :KK9:Katıl katıl sensiz olmaz:KK48:

Senin tatlılığına kim dayanabilir ki:KK54::KK54:

:KK76::KK76:Benim Hemşoma şöyle güzel bir doğum günü pastası yakışır:KK52:
Tabi pastayı bizimle paylaşmazsan olmaz:KK17::KK52::KK52:

İyi canım şimdiden 3 tarifimiz var:KK9::KK9:Kendime imza yaptım nasıl olmuş:KK12:Belki böylede farkedenler olur:KK52:
evet canim demi ama..esime söylimde söyle gösterisli bisey alsin..tabiki paylasirim canim ne demek:KK52:
Şimdiden mutlu seneler canım:KK16:

3 mü ben 3.yü görmedim, hemen bakayım:KK55:
Vuuvv! İmza süper, güzel düşünmüşsün:KK19: Her gittiğin topikten takılırlar peşine şimdi:KK52::KK9:
cok tesekkür ederim vuslatcigim:KK16:

öylemiymis,benim haberim yoktu,söylemen iyi oldu ausum:KK9:

Çok teşekkür ederim canım güzel sözlerin için:KK17::KK16:
Eee tamam işte artık saklı cevherleri gösterme zamanı:KK19:

:KK53:Ben buraya anlamadım tarif hazır mı yarışma bölümüne mi ekleyeceksin bu ne hız:KK30::KK52::KK52:

:KK9::KK9:
Yok canım plan proje hazır 2-3 güne karşınızdayım:KK42:
Nevoşum yaş pastalar da giriyor değil mi kategoriye:26:

X