Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Selam canım:KK16:
Öyle tabi burası olmayınca benim için hayat duruyor:KK9:
Ben iyiyim sen nasılsın:KK54:

Selam Nevresteciğim.:KK16:Ben de iyiyim çok şükür.

Benim için de öyle.Vakit geçmiyor nereyi dolaşırsan dolaş.:KK53:İnşallah bir daha bozulmaz.Herkes kuşlarının peşinde.:KK1:Benimki de gitmiş ama önemli değil.Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır.:KK9:

Selam Nevresteciğim.:KK16:Ben de iyiyim çok şükür.

Benim için de öyle.Vakit geçmiyor nereyi dolaşırsan dolaş.:KK53:İnşallah bir daha bozulmaz.Herkes kuşlarının peşinde.:KK1:Benimki de gitmiş ama önemli değil.Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır.:KK9:

Evet canım dün gece ne yapacağımı bilemedim:KK9:Eşimde evde değildi çok sıkıldım:KK14:
Haklısın dönüp dolaşır tekrar gelir gelmezse yeni kuşlarımız olur ne yapalım:KK9:

Evet canım dün gece ne yapacağımı bilemedim:KK9:Eşimde evde değildi çok sıkıldım:KK14:
Haklısın dönüp dolaşır tekrar gelir gelmezse yeni kuşlarımız olur ne yapalım:KK9:

Senin dizilerle pek aran yok heralde canım.Akşam değil de gündüz sıkılıyorum ben de.Akşam o dizi senin bu dizi benim derken saat oniki oluyor.:KK53:Evet yeni kuşları iyi besleyelim bari.:KK1:

Senin dizilerle pek aran yok heralde canım.Akşam değil de gündüz sıkılıyorum ben de.Akşam o dizi senin bu dizi benim derken saat oniki oluyor.:KK53:Evet yeni kuşları iyi besleyelim bari.:KK1:

Yok canım pek dizi takip etmiyorum:KK9:Günlerini karıştırıyorum fırsatım olduğu zaman aaa bu varmış deyip izliyorum:KK1:
Bunlara özel yem alalım:KK1::KK1:

Yok canım pek dizi takip etmiyorum:KK9:Günlerini karıştırıyorum fırsatım olduğu zaman aaa bu varmış deyip izliyorum:KK1:
Bunlara özel yem alalım:KK1::KK1:
Çocuklarla zor olur tabi.Ben severim izlemeyi.Bu akşam da Aramızda Kalsın var.Oradaki kadın da pek yemeğe düşkün.Bir yerden çekiyor işte.:KK9:

Çocuklarla zor olur tabi.Ben severim izlemeyi.Bu akşam da Aramızda Kalsın var.Oradaki kadın da pek yemeğe düşkün.Bir yerden çekiyor işte.:KK9:

Evet canım çocuklar ders yaparken ben de oturup tv izleyemiyorum gelip gözleri takılıyor.Dersleri bitince tvye bakıyorum:KK34:Öyle olunca tv bana cazip gelmiyor.Boş zamanlarımda hep pc başındayım:KK31:
Ben de fırsat buldukça Beni Böyle Sev dizisini izliyorum:KK31:
Heyecan,aksiyon,kavga,stres dolu dizi izlemek istemiyorum.Çok etkileniyorum zaten kafam doluyor birde onlara üzülüyorum:KK1:

Evet canım çocuklar ders yaparken ben de oturup tv izleyemiyorum gelip gözleri takılıyor.Dersleri bitince tvye bakıyorum:KK34:Öyle olunca tv bana cazip gelmiyor.Boş zamanlarımda hep pc başındayım:KK31:
Ben de fırsat buldukça Beni Böyle Sev dizisini izliyorum:KK31:
Heyecan,aksiyon,kavga,stres dolu dizi izlemek istemiyorum.Çok etkileniyorum zaten kafam doluyor birde onlara üzülüyorum:KK1:

Evet çocukların dikkati dağılır.Aramızda Kalsın da komedi sayılır gülüyorsun izlerken.Güzel bir aile dizisi.Beni Böyle Sev'i ben de izliyordum ama bıraktım.Çok ağır sahneler.Çok bakıyorlar birbirlerine.Onlar bakışırken sen içeri gidip işini halledip gelebilirsin:KK1:

Evet çocukların dikkati dağılır.Aramızda Kalsın da komedi sayılır gülüyorsun izlerken.Güzel bir aile dizisi.Beni Böyle Sev'i ben de izliyordum ama bıraktım.Çok ağır sahneler.Çok bakıyorlar birbirlerine.Onlar bakışırken sen içeri gidip işini halledip gelebilirsin:KK1:

O diziyi 1-2 kez ben de izledim:KK34:Gününü bilmiyorum:44:Her perşembe ise eşim Kurtlar vadisini izliyor :KK25:ondan kaçırmış olabilirim:KK31:Tekrarına bakmış olabilirim:KK31:Orası öyle:KK1:İzlenecek pek dizi yok:KK9:

O diziyi 1-2 kez ben de izledim:KK34:Gününü bilmiyorum:44:Her perşembe ise eşim Kurtlar vadisini izliyor :KK25:ondan kaçırmış olabilirim:KK31:Tekrarına bakmış olabilirim:KK31:Orası öyle:KK1:İzlenecek pek dizi yok:KK9:

Eşin Kurtlar Vadisi'ni izlediği için izleyemezsin zaten.Aynı saatteler:)Evet ben de iyi oldukları için değil vakit geçsin diye izliyorum çoğu diziyi.:KK31:

- Yarışma kategorisi : Kekler, Cupcakeler ve Pastalar
- Malzemeler, yapılış aşamaları ve sunum şekli olarak her şey fotoğraflanıp sunulmalıdır.
- Malzemeler detaylı olarak listelenmelidir,
- Can alıcı püf noktaları çok net olarak verilmelidir,

cupcakes.jpg

- Birinci olan üyemize COOKPLUS'tan 250 TL değerinde hediye çeki. + KK Pro üyelik hediye edilecektir. Daha önce derece yapmış arkadaşlar yarışmaya katılabilir.
- Yarışma katılım oranını arttırmak için konu linkini paylaşmak serbest olup, oy istemek kesinlikle yasaktır ! Kendine bunu yakıştıran oy isteyebilir.
- Yarışmaya katılırken kendinize sanal bir sponsor bulmuş gibi sponsor lansmanı yapılmalıdır bu isteğe bağlıdır. (Pınar Süzme Yoğurt, Mahalle Kasabı Kazen Abi sponsorluğunda gibi ...)

- Yarışmaya katılım şekli;

Bu kategoriye konu ismi : Kekler, Cupcakeler ve Pastalar ismi olarak konu açılmalı yukarıdaki gibi anlatılmalıdır. Paylaşımı yaptığınızda konu editörün onayına düşecek eksiklik durumunda kullanıcıya bilgi verilecek ve eksiklik düzeltilene kadar konu aktif edilmeyecektir. Gerekirse başvuru red edilebilir.

Katılım başlama tarihi : 03 Mart 2014
En son başvuru tarihi : 23 Mart 2014 / 23:00 Pazar
Oylama başlama tarihi : 24 mart 2014
Oylama bitiş tarihi : 31 Mart 2014 / 23:00 Pazar

Yemekteyiz, Soframız, Benim Mutfağım, Mutfakta Mutluyum

Konuya ekleme oldukça burayı güncelleyeceğim ...

Tüm katılanlara başarılar dileriz...

Oylamada kriterler ;

Tarif yaratıcı ve özgün olmalı.
Bilinen, kolay sağlanan malzemelerden yararlanmalı.
Doğru ölçü kullanılmalı.
Anlatımı anlaşılır olmalı varsa hikayesi aktarılmalı.
Hazırlama süreci basamakları, aşamaları açık ve sıralı olarak anlatılmalı.
Hazırlama sürecinden fotoğraflar bulunmalı.
Pişirme tekniği ve dereceleri doğru ve net anlatılmalı.
Bitmiş halinin fotoğrafı zevk ve estetik içermeli.

söylemeden edemeyeceğim
bu kategoride kekler ve pastaların aynı anda yarışması doğru değil
daha önce de birkaç arkadaşın söylediği gibi kategori seçiminde daha özenli davranmalısınız.

söylemeden edemeyeceğim
bu kategoride kekler ve pastaların aynı anda yarışması doğru değil
daha önce de birkaç arkadaşın söylediği gibi kategori seçiminde daha özenli davranmalısınız.

Merhaba
Kategoriyi geniş tutmak istedik.Nedeni kek kategorisini seçip daha sonra bir arkadaşımız pasta yaptığı zaman bu kategoriye uygun olmamış gibi bir sorun çıkmasını istemedik.Ve kategoriyi burda yarışmaya genel olarak takip eden üyelerle birlikte karar verdik.Bir kişinin seçimi değil..İlginiz için teşekkür ederim..:KK16:

Merhaba
Kategoriyi geniş tutmak istedik.Nedeni kek kategorisini seçip daha sonra bir arkadaşımız pasta yaptığı zaman bu kategoriye uygun olmamış gibi bir sorun çıkmasını istemedik.Ve kategoriyi burda yarışmaya genel olarak takip eden üyelerle birlikte karar verdik.Bir kişinin seçimi değil..İlginiz için teşekkür ederim..:KK16:

kategoriyi geniş tutmak mantıklı değil bana göre
farklı kategorilerden yemekleri yarıştırmış oluyorsunuz farkında olmadan
yaş pasta kategorisini daha önce yaptığınızı söylediniz
şimdi kekler ve pastaları birleştirmek biraz tuhaf kaçmış sadece..

kategoriyi geniş tutmak mantıklı değil bana göre
farklı kategorilerden yemekleri yarıştırmış oluyorsunuz farkında olmadan
yaş pasta kategorisini daha önce yaptığınızı söylediniz
şimdi kekler ve pastaları birleştirmek biraz tuhaf kaçmış sadece..
Sizde kendinizce haklı olabilirsiniz:KK31::KK31:
Selam...
Benim proluk neden gitmiş anlamadım:26:

Canım sitede sorun var düzelir düzelmediği takdirde http://www.kadinlarkulubu.com/sendmessage.php :nazar: sıkıntını buraya yazabilirsin:KK34:

X